Magnesium Complex Dr.Max, suplement diety, 20 tabletek musujących

Marka: DR.MAX
Dostępny
3,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008943

Suplement diety zawierający magnez, potas oraz witaminę B6.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożycie w nadmiernych ilosciach może wywołać efekt przeczyszczający.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Regulator kwasowości (kwas cytrynowy), diweglan potasu, substancja zageszczajaca (sorbitole), substancja przeciwpieniaca (glikol polietylenowy), tlenek magnezu, maltodekstryna,substancja słodząca (sukraloza), naturalny aromat cytrynowy, emulgator (guma arabska), chlorowodorek pirydoksyny, barwnik (ryboflawiny).

Jak stosować

Doustnie, po rozpuszczeniu w szklance wody (250 ml). Obecność nierozpuszczonych cząstek jest zjawiskiem naturalnym.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. %RWS*/1 tabl.
Potas 300 mg 15
Magnez 125 mg 33
Witamina B6 1,4 mg 100
*Referencyjna wartość spożycia.

Waga

Masa netto: 77,6 g

Właściwości

Magnez i potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Witamina B przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 tabletki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.