Medela Purelan 100, maść na brodawki piersiowe, 7 g

Marka: MEDELA
Dostępny
44,21

O produkcie

100020025

Medela Purelan to maść lanolinowa jest w 100% naturalna i bezpieczna dla dziecka, nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią.

Właściwości

Maść Medela Purelan dzięki bogatej formule tworzy warstwę ochronną na powierzchni skóry i zapewnia nawilżenie od wewnątrz. W 100% naturalna, jednoskładnikowa maść lanolinowa. Bez dodatków, konserwantów i substancji zapachowych. Ultraczysta lanolina klasy medycznej testowana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa farmakopei europejskiej i amerykańskiej. Przebadana dermatologicznie, hipoalergiczna i odpowiednia dla wrażliwej skóry. Pozyskana zgodnie z zasadami etyki z gospodarstw niepraktykujących mulesingu (wycinania kawałka skóry owcy).

Skład INCI

100% czystej lanoliny USE/EP. Bez dodatków i środków konserwujących.

Jak stosować

Oprócz łagodzenia suchości i bolesności brodawek sutkowych podczas karmienia piersią maści Purelan™ można używać do nawilżania różnych suchych obszarów skóry, takich jak spierzchnięte usta, suche dłonie i skórki wokół paznokci, łokcie oraz popękane pięty

Pojemność

Masa/objętość netto: 7 g

Producent

Medela Polska Sp. z o.o.
Wybrzeże Gdyńskie 6D,
01-531 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.