MenMag magnez dla mężczyzn, 30 tabletek

  • Suplement diety z magnezem, cynkiem, witaminą B6 i wyciągiem z maca.
Dostępny
12,28

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: MenMag magnez dla mężczyzn, 30 tabletek

100003485

Opis

MenMag to suplement diety, którego składniki korzystnie wpływają na uzupełnianie diety w magnez i utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu. Produkt przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu jak i również pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Właściwości

Preparat MenMag to suplement diety zawierający wyciągi roślinne, składniki mineralne i witaminy, których kompozycja została opracowana z myślą o mężczyznach. W składzie znajdziesz magnez i cynk, witaminę B6 oraz wyciąg z korzenia maca.

Na co działa MenMag?

Poszczególne składniki preparatu  korzystnie wpływają na różne narządy i układy męskiego organizmu. Magnez zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego, nerwowego i kostnego, bierze udział w przemianach energetycznych oraz reguluje równowagę elektrolitową. Poza tym zmniejsza uczucie zmęczenia. Cynk wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Witamina B6 bierze udział w syntezie neuroprzekaźników i czerwonych krwinek, a jej niedobór bardzo negatywnie odbija się na samopoczuciu fizycznym i psychicznym. Z kolei wyciąg z korzenia maca pomaga zachowywać siły witalne i dobrze wpływa na naturalną aktywność seksualną.

Czy MenMag działa na potencję?

Preparat  zawiera składniki pozytywnie wpływające na potencję i zachowanie aktywności seksualnej u mężczyzn. Spadek libido i problemy z erekcją u mężczyzny mogą mieć różne przyczyny. Jedną z nich jest niski poziom testosteronu, który nie tylko zmniejsza popęd seksualny, ale również zwiększa nerwowość i pogarsza nastrój. W suplemencie najdziesz m.in. cynk oraz wyciąg z korzenia maca.

Cynk wspomaga utrzymanie właściwego stężenia testosteronu, które u zdrowego mężczyzny wynosi 12-40 nmol/l*. Wyciąg z korzenia maca zwiększa popęd płciowy, ułatwia erekcję, stymuluje produkcję spermy i ruchliwość plemników.

*https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Testosterone_levels_in_males_and_females

MenMag a nadciśnienie – czy suplement wpływa na ciśnienie krwi?

Nie ma dostępnych informacji na temat niepożądanych skutków ubocznych preparatu, w tym podwyższania ciśnienia tętniczego u osób z nadciśnieniem. Wiadomo jednak, że nieprawidłowe ciśnienie i inne dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego (np. zaburzenia rytmu serca) mogą wynikać z niedoboru magnezu**. Przyjmowanie składników zawartych w preparacie MenMag może więc korzystnie wpływać na ciśnienie tętnicze.

**mp.pl/pacjent/leki/lek/85971,Menmag-tabletki


Skład

Składniki: mleczan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, glukonian cynku, wyciąg z korzenia maca, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia ryżowa, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny

Jak stosować

Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony jest dla mężczyzny, potrzebujących uzupełnić swoją dietę w magnez i inne środki wchodzące w skład preparatu,

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.