Multigastro, suplement diety, 30 ml

Suplement w postaci kropli z dodatkiem rumianku i kopru włoskiego.

Dostępny
13,79

O produkcie: Multigastro, suplement diety, 30 ml

100017685

Opis

Krople na trawienie Multigastro (suplement diety) zawierają składniki wspierające: prawidłowe trawienie, czynność wątroby, pasaż jelitowy, eliminację nadmiaru gazów i uczucia pełności.

Właściwości

Multigastro krople to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego oraz wesprzeć trawienie. Jego formuła bazuje na składnikach aktywnych, takich jak:

  • rumianek – wspiera prawidłowy metabolizm lipidów; przyczynia się do zmniejszenia uczucia przepełnienia w obrębie żołądka; pomaga zredukować odbijanie po posiłku,
  • karczoch – wspomaga proces trawienia; odpowiada za prawidłową pracę przewodu pokarmowego; wspiera pasaż jelitowy; usprawnia przepływ soków trawiennych; wpływa pozytywnie na pracę wątroby; pomaga w utrzymaniu optymalnego poziomu lipidów we krwi,
  • owoce kopru włoskiego – wspomagają proces trawienia; przyczyniają się do zachowania w zdrowiu układu pokarmowego,
  • mięta pieprzowa – przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji trawiennych; pomaga zachować zdrowie żołądka; odpowiada za wyeliminowanie uczucia ciężkości i pełności na żołądku,
  • gorzka pomarańcza – wspiera prawidłowy przebieg metabolizmu tłuszczów.

Skład uzupełnia ekstrakt z korzenia czarnej rzepy. Suplement diety Multigastro ma postać kropli do spożycia doustnego. Jest przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe i młodzież. Z powodu występowania na dnie opakowania osadu, przed użyciem zaleca się wstrząsnąć buteleczką. Sam osad nie stanowi wady produktu.

Jak działa Multigastro?

Preparat Multigastro krople zawiera składniki aktywne, które wykazują właściwości wpływające na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego.

Kiedy stosować Multigastro?

Po ten suplement diety sięgnij, jeśli dokuczają Ci wzdęcia, uczucie pełności żołądka, a także chcesz wspomóc pracę wątroby.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Multigastro?

Producent nie podaje informacji dotyczących przeciwwskazań do stosowania preparatu Multigastro krople. Zachowaj ostrożność, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Pamiętaj, aby nie podawać produktu małym dzieciom.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Multigastro?

Nie ma informacji dotyczących skutków ubocznych w związku ze stosowaniem suplementu Multigastro krople. Jeśli w trakcie suplementacji zauważysz niepokojące objawy, zrezygnuj z jego przyjmowania i niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem.

Czy stosowanie Multigastro w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie ma informacji odnośnie do tego, czy Multigastro krople jest bezpieczny w okresie ciąży i karmienia piersią. Jeżeli chcesz rozpocząć suplementację, zasięgnij porady lekarskiej przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu.


Tabela

Składniki: w 2,25 ml (3 x 15 kropli)
Ekstrakt z kwiatu rumianku 338 mg
Ekstrakt z owoców kopru włoskiego 338 mg
Ekstrakt z liści karczocha 38 mg
Ekstrakt z korzenia czarnej rzepy 28 mg
Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej 17 mg
Olejek z mięty pieprzowej 7 mg

Skład

Składniki: woda, ekstrakt z kwiatów rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla L.), ekstrakt z owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Mill.), emulgator-gliceryna, ekstrakt z korzenia czarnej rzepy (Raphanus sativus L.), ekstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus L.), ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), olejek z mięty pieprzowej (Mentha Piperita), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Jak stosować

Krople rozpuścić w niewielkiej ilości wody i wypić albo dodać do łyżeczki cukru i popić wodą. Przyjmować przed lub po posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 3 razy po 15 kropli.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
Osad nie stanowi wady produktu.

Waga

Objętość netto 30 ml.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
Ul. Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.