Myvita, msm, suplement diety, proszek, 100 g

Dostępny
11,48

O produkcie

100020455

MyVita MSM- 100% czysty proszek bez dodatków i wypełniaczy, produkt przeznaczony dla wegetarian i wegan, proszek 100 g.

Właściwości

MSM:
• stanowi element budulcowy m.in. skóry, włosów i stawów
• wspomaga regenerację stawów
• wykazuje potencjał przeciwzapalny

Metylosulfonylometan jest organicznym, dobrze przyswajalnym związkiem siarki. Siarka bierze udział w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie, stanowi element budulcowy tkanki chrzęstnej, uczestniczy w syntezie białek (np. ważnych dla włosów i skóry kolagenu i keratyny). Należy do najczęściej występujących minerałów w ludzkim organizmie.
Siarka występuje w wielu produktach. Możemy ją znaleźć w niektórych warzywach, owocach czy też nabiale i rybach. Metylosulfonylometan to związek podatny na uszkodzenia związane w obróbką żywności (np. w trakcie gotowania lub zamrażania), dlatego warto dodatkowo wspomagać organizm jego suplementacją.

Tabela

Dzienna porcja zawiera:
MSM 1000 mg

Skład

Składniki: metylosulfonylometan (MSM).

Jak stosować

Wymieszać w 200 ml wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 miarki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Waga

Masa netto: 100 g

Producent

Proness
ul. Nowodworska 17
59-220 Legnica

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.