MyVita Olej żywokostowy z gojnikiem i podagrycznikiem, 100 ml

Dostępny
18,36

O produkcie

100033349

Olej Żywokostowy z Gojnikiem i Podagrycznikiem.

Właściwości

Olej Żywokostowy z Gojnikiem i Podagrycznikiem marki MyVita to produkt, który wykazuje działanie przeciwzapalne posiadając właściwości rozgrzewające oraz wspierające procesy regeneracyjne naskórka.

Gojnik, czyli szałwia libańska to roślina znana od wieków na Bliskim Wschodzi i Bałkanach. Gojnik w swoim składzie zawiera flawonoidy. Wpływają one na niwelowanie wolnych rodników z organizmu i wykazują działanie przeciwzapalne. Roślina ta wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

Podgrycznik charakteryzuje się podobnymi właściwościami do żywokostu. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz wspomaga niwelowanie bólów stawów.

Skład INCI

Canola oil, symphum officinale root extract, sideritits syriaca extract, aegopodium podagraria extract.

Jak stosować

Niewielką ilość oleju wcierać w obolałe miejsca. Nie stosować na rany.

Przeznaczenie

Przeznaczony do zewnętrznego stosowania na obolałe miejsca.

Żywokost wykorzystywany jest przede wszystkim w problemach skórnych oraz przy problemach ze stawami. Wykazuje on działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe i można go stosować miejscowo w bolące miejsca. Jest również doskonałym wsparciem przy leczeniu stłuczeń i obrzęków. Ma działanie rozgrzewające i korzystnie wpływa na procesy regeneracyjne naskórka. Żywokost dodatkowo ma właściwości ściągające i przeciwzmarszczkowe.

Pojemność

100 ml netto

Producent

Proness
Nowodworska 17
59-220 Legnica

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.