Neomag

  (9)

Neomag należy do międzynarodowego koncernu Aflofarm słynącego z rozbudowanego zaplecza badawczo-rozwojowego. Produkty dystrybuowane w ramach tej grupy przechodzą systematyczne kontrole jakości, a w procesie ich wytwarzania korzysta się z aktualnych doniesień naukowych.

Sortuj według

Neomag – tabletki i saszetki z magnezem i witaminą B6

Marka Neomag specjalizuje się w produkcji suplementów diety zawierających wysokie stężenie magnezu i witaminy B6. Składniki te zmniejszają uczucie zmęczenia, a dodatkowo wspierają prawidłową pracę układu nerwowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule, pt. „Najlepszy magnez – co powinien zawierać”. Marka oferuje preparaty Neomag w postaci tabletek powlekanych oraz musujących. Ich cena zależy od wielkości opakowania i zawartości składników aktywnych.

Neomag – dobierz odpowiednie suplementy diety!

Oprócz witaminy B6 i magnezu suplementy Neomag zawierają również dodatkowe składniki wspierające funkcjonowanie organizmu. Asortyment produktów obejmuje:

  • Neomag Cardio – produkt z tej linii wzbogacono o wyciąg z głogu wspierający układ krwionośny oraz potas pomagający w ustabilizowaniu się ciśnienia krwi,
  • Neomag Skurcz tabletki musujące Neomag Skurcz składają się z potasu odpowiadającego za prawidłową pracę mięśni,
  • Neomag Stres – zawiera ekstrakty z szyszek chmielu oraz melisy o działaniu uspokajającym,
  • Neomag Przemęczenie – w jego składzie mieści się żeń-szeń, niacyna, magnez o właściwościach uspokajających i pobudzających koncentrację,
  • Neomag Forte – suplementy z tej linii posiadają podwójne stężenie magnezu.