Neomag Slim, suplement diety, 50 tabletek

Dostępny
14,83

O produkcie: Neomag Slim, suplement diety, 50 tabletek

100048962

Opis

Neomag Slim, suplement diety, 50 tabletek to preparat, który zawiera magnez, witaminę B6, a także wyciągi z nasion koli błyszczącej i z liści Gymnema sylvestre.


Właściwości

  • Magnez, witamina B6.
  • Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida) i wyciąg z liści Gymnema sylvestre.
  • Suplement diety.

Neomag Slim zawiera magnez, witaminę B6 oraz wyciągi z nasion koli błyszczącej i z liści Gymnema sylvestre. Magnez i witamina B6 to składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Dodatkowo pomagają w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia. Magnez jest składnikiem biorącym udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina B6 bierze udział w  w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i wspomaga odporność. Zawarty w składzie wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida) wspomaga proces odchudzania i spalania tłuszczu. Dodatkowo obecny w preparacie wyciąg z liści Gymnema sylvestre pomaga w utrzymaniu poziomu cukru we krwi na prawidłowym poziomie oraz zachowaniu prawidłowej wagi ciała. Jest składnikiem, który wspiera kontrolę apetytu i prawidłowy metabolizm tłuszczów.


Tabela

Składniki 1 tabletka %RWS*
Magnez 60 mg 16%
Witamina B6 1,4 mg 100%
Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida), w tym: 50 mg -
kofeina 5 mg -
Wyciąg z liści Gymnema sylvestre, w tym: 50 mg -
kwas gymnemowy 12,5 mg -

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z nasion koli błyszczącej, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba.


Jak stosować

Doustnie, popić wodą.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli - 1 tabletka.


Przeznaczenie

Neomag Slim to preparat przeznaczonych dla dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniże 25°C. Chronić od wilgoci i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także dla osób nadwrażliwych na działanie kofeiny. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innymi składnikami o podobnym działaniu.


Waga

Opakowanie zawiera 50 tabletek.


Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.