Neomag Skurcz, 50 tabletek

Marka: NEOMAG

Suplement diety w tabletkach, który zawiera magnez, potas oraz witaminę B6.

Dostępny
20,20

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Neomag Skurcz, 50 tabletek

100003729

Opis

Neomag Skurcz suplement diety, 50 tabletek to preparat, który dzięki swojemu składowi, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Zawiera w składzie m.in.: magnez, witaminę B6 i potas.


Właściwości

Neomag Skurcz jest preparatem w postaci tabletek przeznaczonym dla osób dorosłych. Suplement stosuje się w celu uzupełnienia zbilansowanej diety w składniki odżywcze wspierające prawidłowe działanie mięśni. Magnez i witamina B6 obecne w formule produktu są ważne dla utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Druga z wymienionych substancji wpływa na wiele reakcji zachodzących w organizmie. Witamina B6 wykazuje też korzystny wpływ na wchłanianie minerałów (w tym magnezu).

Magnez funkcjonuje jako katalizator ponad 300 reakcji enzymatycznych, które zachodzą w ciele. Reguluje przechodzenie jonów pierwiastków do wnętrza komórki z przestrzeni międzykomórkowej. Wpływa to na prawidłową pracę mięśni. Magnez to również istotny pierwiastek w kontekście działania układu nerwowego.

Potas zawarty w preparacie Neomag Skurcz jest kolejnym składnikiem ważnym dla funkcjonowania mięśni. Pierwiastek uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych w układzie nerwowym i mięśniowym, co zapewnia sprawny przebieg reakcji wiążących się z kurczliwością mięśni. Potas to niezbędny składnik diety w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego.

Na co jest NeoMag skurcz?

Składniki obecne w formule suplementu Neomag Skurcz uzupełniają dietę o magnez, potas i witaminę 6. Dzięki właściwościom wymienionych substancji można poradzić sobie ze skurczami, np. z drganiem powieki, skurczami zdarzającymi się podczas snu lub uprawiania sportu, skurczami spowodowanymi przez za długie przebywanie w jednej pozycji albo pojawiającymi się w konsekwencji spożywania alkoholu. Uzupełnienie codziennego jadłospisu o składniki suplementu diety pozwala uniknąć niedoborów będących częstą przyczyną wspomnianych nieprzyjemnych dolegliwości.

Jak stosować NeoMag skurcz?

Dorośli mogą przyjmować 1 tabletkę Neomag Skurcz 2 razy dziennie. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Tabletkę należy przyjmować podczas posiłku albo po nim, popijając wodą.

Czy NeoMag skurcz jest bezpieczny?

Preparat jest suplementem bezpiecznym w stosowaniu, jeśli nie występują przeciwwskazania do jego przyjmowania.

Produktu nie należy zażywać, jeżeli występuje:

  • uczulenie na którykolwiek ze składników produktu,
  • choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy,
  • nadwrażliwość ze strony przewodu pokarmowego.

Osoby z chorobami układu krążenia i schorzeniami nerek powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Ponadto należy zachować ostrożność, przyjmując produkt łącznie z innymi suplementami i lekami z potasem i magnezem w składzie. W okresie ciąży i karmienia piersią decyzję o zastosowaniu jakiegokolwiek suplementu diety powinno się konsultować z lekarzem.


Tabela

Składniki zawartość w 2 tabletkach % RWS*
Magnez 60 mg 16%
Potas 300 mg 15%
Witamina B6 1,4 mg 100%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki:glukonian potasu, węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny

Jak stosować

Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą. 


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki.


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul.Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice


Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.