Nervocalm Sen z melatoniną i melisą, suplement diety, 20 tabletek

Suplement diety zawiera melatoninę i melisę, które wspomagają zdrowy sen.

Dostępny
26,49

O produkcie: Nervocalm Sen z melatoniną i melisą, suplement diety, 20 tabletek

100009536

Opis

NervoCalm Sen z melatoniną i melisą to suplement diety stworzony z myślą o osobach mających trudności z zasypianiem i spokojnym snem, żyjących w napięciu nerwowym i dążących do uzyskania stanu wyciszenia w godzinach wieczornych i nocnych.

Właściwości

Formuła suplementu diety Nervocalm Sen bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych i melatoninie. Zawiera ekstrakty pozyskane z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus) i ziela męczennicy (Passiflora incarnata).

  • Melisa lekarska wspomaga redukowanie napięcia nerwowego. Ponadto wspiera zachowywanie dobrego nastroju i stanu relaksacji.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego pomaga w osiągnięciu stanu odprężenia.
  • Ekstrakt z męczennicy (passiflora) przyczynia się do uzyskania relaksującego i zdrowego snu. Pomaga uporać się z problemami z zasypianiem.Z uwagi na zawartość flawonoidów wykazuje właściwości antyoksydacyjne.
  • Melatonina pomaga skrócić czas zasypiania (spożyta w ilości 1 mg niedługo przed położeniem się spać). Wspiera eliminowanie zaburzeń snu związanych ze zmianą stref czasowych.

Preparat Nervocalm Sen ma postać doustnych tabletek powlekanych. Jedno opakowanie zawiera 20 sztuk, co wystarczy na 20-dniową suplementację.

Kiedy brać Nervocalm Sen?

Suplement diety jest odpowiedni dla osób dorosłych, u których pojawiają się zaburzenia snu i trudności w zasypianiu. Skład preparatu opracowano z myślą o osobach żyjących w warunkach nadmiernego stresu i dążących do uzyskania stanu odprężenia w porze wieczornej i nocnej.

Jak dawkować Nervocalm Sen?

Osobom dorosłym zaleca się stosować 1 tabletkę suplementu diety niedługo przed położeniem się spać. Porcję należy połknąć i popić wodą. Nie powinno się przekraczać rekomendowanej dobowej ilości suplementu.

Czy stosowanie Nervocalm Sen w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Suplement diety Nervocalm Sen nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i podczas laktacji. Jeżeli masz problemy z zasypianiem lub osiągnięciem odprężenia, skonsultuj sie z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Nervocalm Sen?

Suplement diety nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu. Nie podawaj tego preparatu dzieciom ani nie spożywaj go w okresie ciąży i karmienia piersią.


Tabela

Składniki 1 tabletka
Ekstrakt z liści melisy lekarskiej 210 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego 200 mg
Ekstrakt z ziela męczennicy (passiflora) 20 mg
Melatonina 1 mg

Skład

Substancja wypełniająca - celuloza, ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), nośnik - sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylajqca - dwutlenek krzemu, ekstrakt z ziela męczennicy (Passiflora incarnata), substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypetniajqca - polidekstroza, nośnik - glikol polietylenowy, barwnik - dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca - talk, melatonina, nośnik -monooleinian polioksyetylenosorbitolu, barwniki - błękit brylantowy FCF, karminy.

Jak stosować

1 tabletka na krótko przed pójściem spać.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji preparatu do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety . Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia są istotne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Waga

15,4 g

Producent

Lek-am

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.