Nestle NAN Bezlaktozowy, mleko początkowe w proszku dla niemowląt od urodzenia, 400 g

Marka: NAN

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

41,98

O produkcie

100011978

Nestle NAN Bezlaktozowy to mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia, które z rożnych przyczyn nie mogą być karmione piersia. Nieodpowiednie dla niemowląt chorych na galaktozemie.

Właściwości

NAN Bezlaktozowy to mleko, które jest specjalnie dopasowane do potrzeb żywieniowych niemowląt od urodzenia. Produkt nie zawiera laktozy i oleju palmowego, a w jego składzie znajduje się DHA. Mleko jest nieodpowiednie dla niemowląt chorych na galaktozemię.

Skład

Składniki: syrop glukozowy, oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy), białko serwatkowe (z mleka), białka mleka,chlorek potasu, emulgator [lecytyny (z soi)], cytrynian wapnia, olej rybi,cytrynian sodu, olej z Mortierella alpina, fosforan sodu, dwuwinian choliny,regulator kwasowości (kwas cytrynowy), L-fenyloalanina, witaminy (C, E,niacyna, kwas pantotenowy, B1, B2, A, B6, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12),kultury bakterii Lactobacillus reuterii (DSM 17938*), L-histydyna, tlenek magnezu, tauryna, L-tryptofan, cytrynian potasu, siarczan żelaza (II), inozytol,L-karnityna, nukleotydy, siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu.
*zgodnie z licencja BioGaia

Jak stosować

1. Umyj dokładnie ręce, zanim zaczniesz przygotowywać mleko.
2. Umyj dokładnie butelkę, smoczek i nakrętkę tak, aby zostały usunięte wszelkie
pozostałości mleka. Wygotuj przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.
3. Doprowadź wodę pitna do wrzenia, pozostaw do ostygnięcia.
4. Odmierz zgodnie z tabela karmienia odpowiednia ilość letniej wody, o temp. 37°C i wlej do wygotowanej butelki.
5. Posługuj się wyłącznie załączoną miarka. Upewnij się, ze załączona miarka jest umyta i dobrze osuszona, zanim jej użyjesz. Zgodnie z tabela karmienia odmierz dokładnie i wsyp do butelki odpowiednia do wieku niemowlęcia ilość płaskich miarek proszku.
6. Zakręć butelkę i potrząsaj nią aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku.
Zamknij dokładnie puszkę po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym
miejscu (5-25°C). Zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni po otwarciu opakowania.

Ostrzeżenia

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko początkowe, zasięgnij porady lekarza.
WAŻNE: Nieprzegotowana woda, niewygotowane butelki lub nieprawidłowe przygotowanie mleka może zaszkodzić Twojemu dziecku.
UWAGA: Zawsze przed przygotowaniem porcji mleka przegotuj wodę i wyparz butelkę. Pamiętaj, aby przygotować mleko zgodnie z instrukcja na opakowaniu i każdorazowo przygotuj tylko jedna porcje mleka, która od razu podasz dziecku.
OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Nie przechowuj resztek mleka – niezjedzona porcje mleka należy od razu wylać. Zawsze przytrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić.

Waga

400 g netto

Producent

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.