NAN

  (13)

Mleko modyfikowane dla dzieci to jeden z najważniejszych produktów podawanych maluchom. Nestle NAN od 60 lat przeprowadza badania i testy, sprawdza opinie mam oraz obserwuje reakcję noworodków i niemowląt tak, aby dostarczyć im mleka w pełni bezpieczne dla ich zdrowia i rozwoju.

Sortuj według

Mleko NAN – mleko początkowe i mleko następne

NAN mleko początkowe oraz mleko następne to bazowe produkty marki. Tworzone są z myślą o zdrowych dzieciach, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią od pierwszych dni życia oraz o tych, które po kilku miesiącach zostają odstawione od piersi matki. Mleko NAN dedykowane jest noworodkom, niemowlętom oraz małym dzieciom i w zależności od ich wieku odpowiada na najważniejsze potrzeby ich organizmu. Dostarcza im szereg składników odżywczych, nie podrażniając przy tym delikatnego brzuszka i dbając o budowanie odpowiedniej flory bakteryjnej.

NAN Optipro – dla zdrowych noworodków i maluchów

W ofercie marki znajdziesz mleka modyfikowane początkowe i następne dla zdrowych dzieci oraz dla dzieci z podejrzeniem alergii pokarmowych. Mleko NAN 1 to pierwsze mleko początkowe dla dzieci, które nie są karmione piersią. Dostarcza niemowlakom odpowiednią ilość białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin oraz składników mineralnych mających znaczący wpływ na psychofizyczny rozwój dziecka.

Flagowym produktem marki jest Mleko NAN Optipro stworzone z myślą o zdrowych dzieciach, niepotrzebujących dedykowanej diety. Seria NAN Optipro dostępna jest zarówno w wersji mleka początkowego, jak i mleka następnego. Mleko NAN 2 z serii Optipro przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej 6 miesiąca życia i podobnie jak mleko początkowe dostarcza dziecku ważnych składników odżywczych, które zmieniają się wraz z jego rozwojem.

Kolejne mleka następne, jak mleko NAN 3, mleko NAN 4 oraz mleko NAN 5 zmieniają swój skład i dostosowane są do potrzeb rosnącego dziecka. Ich jakość jest szczególnie istotna ze względu na wprowadzenie do diety dziecka nowych produktów. Mleka następne dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia mają więc za zadanie wspomóc płynne wprowadzenie nowych produktów spożywczych do codziennych posiłków Twojego dziecka i jednocześnie dostarczyć tych składników, których nadal może brakować w jego pożywieniu. NAN mleko modyfikowane będzie towarzyszyć Twojemu maluchowi od pierwszego dnia życia przez kolejne miesiące kluczowe dla jego rozwoju i zdrowia.

NAN - mleko dla dzieci z problemami trawiennymi

Firma Nestle NAN oferuje także możliwość wyboru mleka początkowego i mleka następnego dedykowanego dzieciom z niewielkimi problemami związanymi z odżywianiem. NAN mleko dla dzieci pomoże zwalczyć takie problemy trawienne jak zaparcia, kolka, biegunka czy ulewanie. Sprawdź, jakie produkty marki NAN są dostępne portfolio marki i odszukaj najlepszy wariant dla swojego malucha!

Jeśli Twojemu dziecku dokuczają częste biegunki, możesz wypróbować NAN bez laktozy, który często sprawdza się u dzieci z niską tolerancją laktozy. Mleko NAN Comfort to z kolei preparat do postępowania dietetycznego u niemowląt borykających się z uciążliwymi zaparciami. NAN Sensitive pomoże Ci natomiast zwalczyć nieprzyjemne kolki, a NAN AR dedykowany jest niemowlętom z tendencją do ulewań. Z myślą o alergikach powstał z kolei NAN HA – hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt, u których istnieje wysokie ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Co ważne, produkty marki NAN mają korzystną cenę, dlatego są łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego.

Wszystkie mleka i kaszki dla dzieci Nestle NAN przeszły szereg testów i certyfikacji, aby były w pełni bezpieczne dla delikatnych brzuszków noworodków i niemowlaków. Mleka NAN cieszą się zaufaniem wielu mam i wybierane są jako alternatywa dla mleka naturalnego lub jako kontynuacja karmienia piersią.

Warto też pamiętać o zaleceniach WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Organizacja rekomenduje karmienie piersią do ukończenia przez malucha szóstego miesiąca życia, a także karmienie piersią do drugiego roku życia (i dłużej) przy równoczesnym włączaniu pokarmów uzupełniających. Mleko modyfikowane nie jest zaliczane do pokarmów uzupełniających – miej to na uwadze.