Nizoral

  (4)

Nizoral, wcześniej własność koncernu Janssen, obecnie należy do niemieckiej spółki STADA Arzneimittel AG. Oferuje preparaty przeznaczone do walki z łupieżem i grzybicą. Marka ma długie tradycje kliniczne i przez lata obecności na rynku zdobyła zaufanie klientów.

Sortuj według

  Nizoral – szampon przeciwłupieżowy

  Produkowany przez Nizoral szampon leczniczy przeciwłupieżowy może być stosowany w leczeniu łupieżu oraz w celach profilaktycznych. W leczniczym kosmetyku zastosowano ketokonazol. Wspomniana substancja wykazuje działanie przeciwgrzybicze, dlatego może zwalczać przyczynę łupieżu – nadmiernie rozwijające się grzyby Malassezia. Szampon od marki Nizoral warto wykorzystać również w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry albo łupieżu pstrego.

  Produkty dbające o skórę głowy

  Kosmetyki Nizoral zapobiegają występowaniu łupieżu i redukują jego objawy takie jak suchość, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry głowy oraz nieprzyjemny świąd. Szampony leczą zarówno łupież, jak i zapalenie z nim związane. Produkty Nizoral są odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów – również do pasm siwych i poddawanych koloryzacji. Szampon jest dostępny w butelkach o różnych pojemnościach. Jeżeli chce się przeprowadzić krótszą kurację, odpowiednim rozwiązaniem okaże się natomiast Nizoral saszetka z leczniczym kosmetykiem.

  Nizoral – krem przeciwgrzybiczny

  Nizoral krem o działaniu przeciwgrzybiczym zawiera ketokonazol o silnym działaniu przeciwgrzybiczym. Substancja pomaga zwalczyć nadmiernie rozwijające się mikroorganizmy i przywrócić skórze równowagę. Nizoral w kremie można wykorzystać w leczeniu grzybicy stóp, rąk, tułowia czy pachwin. Preparat sprawdzi się również w redukowaniu drożdżycy skóry, łupieżu pstrego czy łojotokowego zapalenia skóry.