Novama Wrist Home, ciśnieniomierz nadgarstkowy, 1 sztuka

Marka: NOVAMA
Dostępny
89,65

O produkcie: Novama Wrist Home, ciśnieniomierz nadgarstkowy, 1 sztuka

100021971

Opis

Novama Wrist Home - ciśnieniomierz nadgarstkowy, automatyczny. Rozmiar mankietu: 12,5 - 21 cm.

Właściwości

Duży wygodny przycisk uruchamiania.
 • Duży przycisk uruchamiania jest dostosowany dla osób starszych, niedowidzących oraz niepełnosprawnych, ułatwia przeprowadzenie pomiaru ciśnienia.


  Kliniczna dokładność ESH.

 • Kliniczna dokładność ESH, oznacz iż wiarygodność przeprowadzanych pomiarów została potwierdzona przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH). Zatem dokonując pomiaru mamy pewność iż otrzymany wynik jest wiarygodny.


  Duży, czytelny ekran LCD.

 • Ciśnieniomierz nadgarstkowy wristHOME jest niezwykle lekki i poręczny, a mimo niewielkich rozmiarów posiada czytelny wyświetlacz LCD co ułatwia odczyt wyników.


  Interpretacja wyniku według WHO.

 • Wskaźnik nadciśnienia wskaże przedział, w którym leży wynik według WHO. Dzięki temu użytkownik będzie mógł określić swój stan zdrowia i skonsultować wynik z lekarzem.


  Wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB - Irregular Heart Beat).

 • Urządzenie to wyposażone jest w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca, wówczas na ekranie pojawi się symbol pustego serca w podwójnym nawiasie. Funkcja ta pomaga zdiagnozować choroby serca.


  Uśrednianie 3 pomiarów, funkcja T3.

 • Za pomocą jednego przycisku aparat wyświetli średnią z trzech ostatnich pomiarów celem sprawdzenia powtarzalności wyników i konsultacji z lekarzem.


  Estetyczne etui.

 • Ciśnieniomierz można schować do białego, niewielkiego etui co zapewni higieniczne przechowywania i wyeliminuje uszkodzenia mechaniczne.

 • Skład  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi i tętna

  Dystrybutor

  Novama Cloud SA
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.