Olimp Chela-Mag B6 Mama, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety z magnezem i witaminą B6, uzupełnia niedobór magnezu.

Dostępny
19,99

O produkcie: Olimp Chela-Mag B6 Mama, suplement diety, 30 kapsułek

100001215

Opis

Chela-Mag B6 Mama to suplement diety zawierający magnez w formie hipoalergicznego, chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian magnezu), wzbogacony witaminą B6.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o kobietach w ciąży i karmiących piersią, które chcą uzupełnić codzienną dietę w składniki aktywne. Jest odpowiedni do stosowania w okresie zwiększonego zapotrzebowania na magnez i witaminę B6. Są to substancje, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz pomagają zmniejszyć odczuwanie zmęczenia i znużenia. Ponadto:

  • magnez – bierze udział w procesie podziałów komórkowych; wspiera prawidłową pracę mięśni; pomaga utrzymać w zdrowiu kości i zęby; wpływa na utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych,
  • witamina B6 – przyczynia się do lepszego wchłaniania magnezu; wspiera pracę układu odpornościowego; bierze udział w regulowaniu aktywności hormonalnej; wpływa na prawidłowy metabolizm białka, glikogenu i homocysteiny.

Suplement diety Olimp Chela-Mag B6 Mama ma postać kapsułek. Opakowanie zawiera 30 sztuk, co wystarczy na miesięczną suplementację (przy założeniu spożywania rekomendowanej porcji preparatu). Przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe.

Jak działa Olimp Chela-Mag B6 Mama?

Suplement diety, podobnie jak inne preparaty z witaminą B6 i magnezem, przyczynia się do uzupełnienia codziennej diety w składniki aktywne. Tym samym wspomaga m.in. funkcjonowanie układu nerwowego oraz zachowanie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Jak stosować Olimp Chela-Mag B6 Mama?

Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie – zgodnie z rekomendacjami producenta. Jeśli jednak lekarz zaleci inaczej, uwzględnij inną wielkość porcji. Pamiętaj jednak, że ten suplement diety nie może stanowić zamiennika prawidłowo zbilansowanej diety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Chela-Mag B6 Mama?

Producent Chela-Mag B6 Mama nie podaje informacji odnośnie do przeciwwskazań związanych z przyjmowaniem tego preparatu. W razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skonsultuj się z lekarzem.

Czy Olimp Chela-Mag B6 Mama ma skutki uboczne?

Nie ma informacji dotyczących skutków ubocznych związanych ze spożywaniem preparatu Olimp Chela-Mag B6 Mama.


Skład

Diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION®); tlenek magnezu, stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, maltodekstryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

30 kapsułek

Dystrybutor

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
Polska

Producent

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.