Olimp Gold-Vit D3 Fast 4000 j.m, suplement diety, 30 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej

Suplement diety zawierający wysoką dawkę przyswajalnej witaminy D.

Dostępny
18,63

O produkcie: Olimp Gold-Vit D3 Fast 4000 j.m, suplement diety, 30 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej

100011886

Opis

Suplement diety zawierający bardzo wysoką dawkę witaminy D w wygodnej formie  tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej.

Właściwości

Dzięki tabletce ODT nie jest konieczne jej połykanie i popijanie wodą. To idealna propozycja dla wszystkich którzy cenią sobie komfort. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób starszych, mających problemy z przełykaniem. Tabletka ma pyszny jabłkowy smak.Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Praktyczna podziałka na tabletce umożliwia jej łatwe i dokładne podzielenie na pół.

Tabela

Informacja żywieniowa ½ tabletki RWS*
Witamina D (D3) 50 μg (2000 j.m.) 1000%

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: substancje wypełniające – mannitol, izomalt; cholekalcyferol – wit. D, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromat, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja słodząca – sukraloza.

Jak stosować

Doustnie, z posiłkiem, po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1/2 tabletki dziennie.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych, jako uzupełnienie diety w witaminę D, w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz osób starszych.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.). Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić od wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Nie należy spożywać innych preparatów zawierających witaminę D.

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
Dębica

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.