Olimp Perceptin, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach, ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

35,19

O produkcie: Olimp Perceptin, suplement diety, 30 kapsułek

100009506

Opis

Suplement diety w kapsułkach, zawierający standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej oraz różeńca górskiego.

Właściwości

Olimp Perceptin powstał z myślą o osobach dorosłych, którym zależy na utrzymaniu dobrej sprawności umysłowej. Polecany jest do stosowania w okresie narażenia na przewlekły stres, i wytężony wysiłek umysłowy. Sprawdzi się jako wsparcie pamięci i koncentracji. A to wszystko za sprawą składników aktywnych – starannie dobranych przez specjalistów z firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Formuła suplementu diety bazuje na standaryzowanych ekstraktach roślinnych:

  • ashwagandha KSM-66® (Withania somnifera L.) – standaryzowana na 5% witanolidów; dzięki specjalnemu procesowi ekstrakcji (bez alkoholu i chemicznych rozpuszczalników) charakteryzuje się wysoką koncentracją związków czynnych; wspiera walkę ze stresem, wpływa na zachowanie dobrego samopoczucia, wspomaga proces uczenia się i zapamiętywania, przyczynia się do poprawy koncentracji,
  • bacopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) – standaryzowana na 20% bakozydów; może wykazywać pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu; wspomaga pamięć krótko- i długotrwałą; przyczynia się do zwiększenia koncentracji,
  • różeniec górski (Rhodiola rosea L.) – standaryzowany na 4% salidrozydu; pomaga w łagodzeniu skutków stresu, takich jak np. zmęczenie, wpływa na zachowanie aktywności umysłowej i poznawczej, wspiera proces zasypiania.

Preparat ma postać kapsułek, których otoczka została wyprodukowana z żelatyny. Opakowanie zawiera 30 kapsułek (odpowiada to 30 sugerowanym przez producenta porcjom), dlatego wystarczy Ci na 1-miesięczną suplementację.

Kiedy brać Olimp Perceptin?

Jeśli chcesz zachować sprawność umysłową, poprawić swoje samopoczucie w okresie narażenia na stres lub masz problemy z zasypianiem, możesz rozpocząć suplementację.

Jak dawkować Olimp Perceptin?

Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie – najlepiej w trakcie posiłku. Popij ją dużą ilością wody.

Z czym nie łączyć Olimp Perceptin?

Kiedy decydujesz się na przyjmowanie suplementu Olimp Perceptin, nie spożywaj alkoholu, nie przyjmuj leków uspokajających, leków przeciwlękowych, leków nasennych.

Czy stosowanie Olimp Perceptin w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Jeśli spodziewasz się dziecka lub karmisz piersią, nie rozpoczynaj suplementacji tym preparatem. Producent nie rekomenduje spożywania go w tym okresie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Perceptin?

Nie możesz stosować tego preparatu, jeśli masz uczulenie na którykolwiek z jego składników. Ponadto nie podawaj suplementu dzieciom.


Tabela

Informacja żywieniowa1 kapsułka
Ekstrakt ashwagandhy KSM-66
(Withania somnifera L.) 5% witanolidów 
300 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej
(Bacopa monnieri L.) 20% bakozydów
150 mg
Ekstrakt różeńca górskiego
(Rhodiola rosea L.) 4% salidrozydu
40 mg

 


Skład

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Withania somnifera L.), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylajace – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (składniki otoczki: żelatyna, barwnik – E 171).

Jak stosować

1 kapsułka raz dziennie w trakcie posiłku. Zaleca się stosowanie preparatu przez minimum miesiąc.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności umysłowej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, pracującym umysłowo i uczącym się w celu poprawienia pamięci i koncentracji.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu oraz stosować leków nasennych, uspokajających czy przeciwlękowych.


Producent

OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.