Oliprox

  (6)

Oliprox to marka specjalistycznych wyrobów medycznych do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. W jej ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla osób z łojotokowym zapaleniem skóry (ŁZS) i grzybicą. Artykuły wyróżniają się starannie opracowaną formułą.

Sortuj według

    Oliprox – szampon, krem, spray na łojotokowe zapalenie skóry

    Apteki oferują dermokosmetyki Oliprox w różnych cenach. Łojotokowe zapalenie skóry objawia się łuszczeniem, swędzeniem oraz występowaniem rumienia. Szampony, spraye, kremy charakteryzują się wszechstronnym działaniem – łagodzą zaczerwienienia, zmiękczają skórę, zwiększają barierę lipidową, nawilżają. W ich składzie znajdują się substancje o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych. Asortyment marki obejmuje m.in. Oliprox szampon oczyszczający w łojotokowym zapaleniu skóry oraz Oliprox krem usuwający objawy łojotokowego zapalenia skóry.

    Oliprox – wyroby medyczne dla osób borykających się z grzybicą

    W portfolio Oliprox mieszczą się również produkty na grzybicę. Na uwagę zasługuje Oliprox lakier do paznokci przeciw grzybicy. Dermokosmetyk zawiera wyciąg z rozmarynu, pirokton, olaminy, klimbazol. Składniki te hamują rozwój dermatofitów, czyli grzybów zakażających naskórek, paznokcie oraz włosy. Produkty Oliprox nie tylko eliminują stany zapalne, ale również wspierają regenerację płytki paznokciowej. Lakiery cechują się skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą testy dermatologiczne.