Oliprox, lakier do paznokci przeciw grzybicy, 12 ml

Marka: OLIPROX
Dostępny
53,31

O produkcie

100004147

Oliprox Lakier do paznokci - chroni i wspomaga odbudowę płytki paznokcia w zakażeniach grzybiczych.

Właściwości

Preparat Oliprox lakier do paznokci jest produktem skutecznie zapobiegającym zakażeniom grzybiczym oraz wspomagającym leczenie grzybicy paznokci.
Skuteczność preparatu Oliprox lakier do paznokci wynika z wyjątkowego połączenia składników aktywnych: klimbazolu, piroktonu olaminy i wyciągu z rozmarynu w postaci wodnego żelu. Składniki czynne, takie jak: klimbazol i pirokton olaminy, wykazują działanie biobójcze w stosunku do mikroorganizmów niszczących zdrową płytkę paznokcia.
Wyciąg z rozmarynu stanowi ochronę przeciwbakteryjną w odniesieniu do szerokiego spektrum drobnoustrojów wywołujących infekcje dermatologiczne.
Lakier 0 liprox w postaci wodnego żelu tworzy warstwę ochronną na powierzchni paznokcia, zwalczając mikroorganizmy, które mogą być szkodliwe dla płytki paznokcia.
Poszczególne aktywne składniki preparatu wykazują nie tylko działanie niszczące na patogenne mikroorganizmy, ale także wspomagają odbudowę płytki paznokcia.

Skład INCI

Alcohol Denat, Aqua (Water), Octyldodecanol, Peg-12 Dimethicone, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Piroctone Olamine, Climbazole, Triethanolamine, Carbomer, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cocamidopropyl Hydroxysultaine.

Jak stosować

Preparat Oliprox lakier do paznokci należy stosować raz lub dwa razy dziennie.
Przed pierwszym użyciem należy obciąć paznokcie, a następnie nałożyć Oliprox lakier do paznokci na całej jego powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia przez około 3-4 minuty. Nie należy usuwać preparatu Oliprox lakier do paznokci przez 2-3 godziny od momentu jego nałożenia. Jeśli w tym czasie lakier zostanie usunięty, należy powtórnie go nałożyć. Wskazane jest nakładanie lakieru wieczorem przed snem.
Jak w każdym podobnym przypadku, gdy aplikuje się tego rodzaju preparaty, odbudowanie nowej płytki paznokcia trwa, zazwyczaj do sześciu miesięcy.
W razie pytań należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeznaczenie

W zakażeniach grzybiczych.
Wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

Pojemność

12 ml

Uwagi

Testowany dermatologicznie.
Preparat należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze poniżej 28oC.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor

DermaProfil Sp. z o.o., ul. Promienna 34, 05-077 Warszawa

Producent

Bioderma S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.