Oliprox krem, usuwa objawy łojotokowego zapalenia skóry, 40 ml

Marka: OLIPROX
Dostępny
33,19

O produkcie

100004146

Efektywny krem przeciwgrzybiczy w technologii ciekłych kryształów. Może być stosowany przy infekcjach skóry wywołanych przez grzyby i bakterie. Zapewnia głębokie wnikanie w strukturę skóry. Unikatowa receptura, wyjątkowy komfort stosowania nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Właściwości

Krem Oliprox działa:
- przeciwgrzybiczo,
- przeciwbakteryjnie,
- przeciwzapalnie,
- przeciwświądowo,
- wygładza i zmiękcza skórę.
Krem Oliprox zapewnia połączenie dwóch uznanych substancji czynnych - Climbazole i Piroctone Olamine, potęgując tym samym ich efektywność. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej Technologii Ciekłych Kryształów, Krem Oliprox® jest komfortowy w stosowaniu, także w miejscach gdzie naturalna budowa anatomiczna sprzyja powstawaniu okluzji (np. w pachwinach). Wspiera terapię zakażeń grzybiczych oraz wzmacnia naturalne funkcje skóry, nie pozostawiając na niej tłustego filmu.

Jak stosować

Dla osiągnięcia maksymalnego działania zaleca się nie myć zainfekowanej okolicy skóry przez 2-3 godziny po aplikacji. Nie ma ograniczeń czasowych dotyczących stosowania Kremu Oliprox ®

Przeznaczenie

Oliprox krem to efektywny krem przeciwgrzybiczy w technologii ciekłych kryształów. Może być stosowany przy infekcjach skóry wywołanych przez grzyby i bakterie.

Dystrybutor

DermaProfil Sp. z o.o.
Promienna 34
05-077 Warszawa

Producent

Boderm

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.