Oral-B AquaCare, irygator, 1 sztuka

Marka: ORAL-B

Irygator zasilany akumulatorowo do codziennej higieny zębów i dziąseł.

Dostępny
424,29

O produkcie: Oral-B AquaCare, irygator, 1 sztuka

100022474

Opis

Irygator poprawia stan zdrowotny dziąsła i zębów tak jak nić dentystyczna, zapobiegając powstawaniu ubytków.


Właściwości

Oral B AquaCare 4 to bezprzewodowy irygator. Urządzenie wykorzystuje technologię Oxy Jet, która polega na wzbogacaniu wody mikropęcherzykami powietrza. Dzięki ich zastosowaniu strumień wody może efektywnie oczyszczać ciasne obszary między zębami oraz kieszonki dziąsłowe. Urządzenie pozwala pozbyć się z jamy ustnej patogennych bakterii beztlenowych i płytki nazębnej — osadu będącego przyczyną gromadzenia się kamienia nazębnego. Systematyczne stosowanie irygatora umożliwia zmniejszenie ilości szkodliwych mikroorganizmów odpowiedzialnych za tworzenie się stanów zapalnych i chorób dziąseł. Co ważne, napowietrzony strumień wody jest bardzo delikatny dla miękkich tkanek znajdujących się w jamie ustnej. Nie powoduje podrażnień i uszkodzeń śluzówki.

Dzięki specjalnie skonstruowanej dyszy Oral B AquaCare 4 higiena jamy ustnej może przebiegać na różne sposoby. W irygatorze zastosowano dwa typy strumienia wody — punktowy (bardziej skupiony) i obrotowy (rozproszony). Urządzenie jest w stanie generować prosty i skoncentrowany strumień, który doskonale sprawdza się podczas dokładnego i dogłębnego oczyszczania ciasnych i trudnodostępnych miejsc. Ten tryb przydaje się podczas codziennej irygacji. Rotacyjny typ strumienia wody zastosowano, aby umożliwić delikatniejsze i łagodniejsze czyszczenie połączone z masażem dziąseł.

Urządzenie Oral B AquaCare 4 działa w dwóch trybach pracy. Pierwszy z nich (regular) jest przeznaczony do klasycznego oczyszczania jamy ustnej. Drugi (sensitive) sprawdza się w przypadku osób oczekujących nieco delikatniejszego strumienia wody, co jest niezbędne np. przy nadwrażliwości zębów i dziąseł. Ponadto w produkcie zastosowano również tryb „na żądanie”, który pozwala na kontrolowanie ciśnienia wody dla jeszcze dokładniejszego czyszczenia. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w wersji skróconej i pełnej, irygator, ładowarka i dysza czyszcząca.

Do czego służy Oral B AquaCare 4?

Irygator bezprzewodowy Oral B AquaCare 4 jest przeznaczony do dokładnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, miejsc stycznych zębów oraz aparatów z pozostałości pokarmu, osadów czy płytki nazębnej wraz z bakteriami próchnicowymi.

Jak używać Oral B AquaCare 4?

Napełnij zbiornik Oral B AquaCare 4 wodą. Po uruchomieniu i wybraniu odpowiedniego trybu skieruj urządzenie na przestrzenie międzyzębowe i wzdłuż linii dziąseł w celu oczyszczenia ich z resztek jedzenia. Stosowanie Oral B AquaCare 4 może poprzedzać mycie zębów. Dopuszcza się też używanie irygatora już po oczyszczeniu jamy ustnej szczoteczką.


Przeznaczenie

Profesjonalna higiena jamy ustnej.


Producent

Oral-B


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.