Oryal After Party, suplement diety, 18 tabletek musujących

Dostępny
16,79

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Oryal After Party, suplement diety, 18 tabletek musujących

100017290

Opis

Oryal After Party to suplement diety zawierający elektrolity.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o osobach dorosłych, które chcą uniknąć odwodnienia. Jest przeznaczony do wyrównania poziomu elektrolitów w organizmie. Formuła Oryal After Party bazuje na składnikach aktywnych, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej. Są to:

  • potas – uważa się go za najważniejszy kation wewnątrzkomórkowy; bierze udział w syntezie białek w rybosomach; wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśni; przyczynia się do zachowania ciśnienia osmotycznego,
  • sód – odgrywa rolę w utrzymaniu homeostazy organizmu, stanowi najważniejszy elektrolit płynu pozakomórkowego,
  • wapń – odpowiada za współtworzenie tkanki kostnej; ma wpływ na przewodnictwo nerwowe oraz kurczliwość mięśni; jest niezbędny do funkcjonowania wielu istotnych enzymów,
  • magnez – przyczynia się do aktywowania wielu enzymów przemiany białkowej, tłuszczowej, węglowodanowej; wspomaga ochronę mięśnia sercowego poprzez przeciwdziałanie jego niedotlenieniu; wpływa na pracę układu nerwowego, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia,
  • cholina – wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby,
  • witamina B2 (ryboflawina) – uczestniczy w przebiegu wielu szlaków metabolicznych; wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego.

Oryal After Party to suplement diety w postaci tabletek musujących przeznaczonych do rozpuszczania w wodzie. Ma smak pomarańczowy. Zawiera cukier oraz substancję słodzącą – sacharynian sodu.

Kiedy stosować Oryal After Party?

Suplement diety Oryal After Party możesz zastosować w okresie narażenia swojego organizmu na odwodnienie. Wiele osób traktuje ten preparat jako sposoby na kaca.

Jak długo można stosować Oryal After Party?

Producent nie podaje informacji odnośnie do czasu trwania suplementacji.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Oryal After Party?

Zrezygnuj ze stosowania Oryal After Party, gdy wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Natomiast w przypadku występowania u Ciebie nadciśnienia czy cukrzycy, należy zachować ostrożność.


Tabela

Składnik Zawartość w 1 tabletce musującej Zawartość w 3 tabletkach musujących (dziennej porcji)
Potas 300 mg (15 % RWS*) 900 mg (45 % RWS*)
Magnez 75 mg (20 % RWS*) 225 mg (60 % RWS*)
Wapń 50 mg (6 % RWS*) 150 mg (18 % RWS*)
Sód 263 mg 789 mg
Chlorek 195 mg (24 % RWS*) 585 mg (72 % RWS*)
Cholina 30 mg 90 mg
Ryboflawina (wit. B2) 0,64 mg (46 % RWS*) 1,92 mg (138 % RWS*)

Skład

Składniki: kwas: kwas cytrynowy; glukoza; węglan potasu; diwęglan sodu; chlorek sodu; węglan magnezu; węglan wapnia; aromat pomarańczowy; dwuwinian choliny; suszony koncentrat buraka czerwonego; substancja słodząca: sacharynian sodu; ryboflawiny 5'-fosforan sodowy.

Jak stosować

Tabletki do rozpuszczenia w wodzie.

Dzienne spożycie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zalecana dzienna porcja: 3 tabletki.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Produkt zawiera sód i potas – osoby leczone z powodu nadciśnienia powinny zachować ostrożność. Produkt zawiera glukozę – osoby chorujące na cukrzycę powinny zachować ostrożność. Produkt nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych

Producent

USP ZDROWIE SP. Z O.O

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.