PermenKing, suplement diety, 30 tabletek

Marka: WALMARK
Dostępny
33,19
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100004377

PermenKing to suplement diety wspomagający erekcję. Skuteczny w leczeniu impotencji i utrzymaniu dobrej kondycji seksualnej.

Właściwości

Czynniki takie jak złe nawyki żywieniowe czy stres mogą powodować problemy z wywołaniem i utrzymaniem wzwodu. Mężczyznom w tej sytuacji w sukurs przychodzi produkt firmy Walmark – Permen King. Mistrzowska kompozycja pozytywnie wpływa na potencję i pozwala cieszyć się satysfakcjonującym życiem erotycznym. Buzdyganek naziemny to roślina, której obecność w diecie umożliwia podniesienie sprawności seksualnej. Jest to związane z faktem, że buzdyganek może stymulować produkcję testosteronu oraz tlenku azotu, bezpośrednio odpowiedzialnego za wzwód. Żeń-szeń wzmacnia erekcję poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, a dodatkowo podnosi witalność i poprawia stan psychofizyczny. Kompleks CystiCran dba o zdrowie układu moczowego. L-arginina jako prekursor tlenku azotu stymuluje powstanie erekcji. Długotrwałe stosowanie sprawia, że nawet po zakończeniu zażywania suplementu utrzymuje się korzystny efekt.

Jak stosować

Przyjmować w czasie posiłku lub po jego zakończeniu, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja: 1-2 tabletki. Przyjmować minimum 6 tygodni. Optymalne rezultaty przynosi suplementacja skojarzona z preparatem Permen Go!. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Suplement diety Permen King polecany jako źródło L-argininy w celu wzmocnienia erekcji i utrzymania prawidłowych funkcji seksualnych u mężczyzn, szczególnie w stanach osłabienia sprawności seksualnej. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Waga

30 tabletek

Dystrybutor

Walmark Polska Sp. zo.o. ul.Teatralna 9 41-200 Sosnowiec

Producent

Walmark

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.