PermenKing, 30 tabletek

Marka: WALMARK

Suplement diety zawierający buzdyganek naziemny, żeń-szeń, L-arginię.

Dostępny
33,29

O produkcie: PermenKing, 30 tabletek

100004377

Opis

PermenKing to suplement diety wspomagający erekcję. Skuteczny w leczeniu impotencji i utrzymaniu dobrej kondycji seksualnej.

Właściwości

Czynniki takie jak złe nawyki żywieniowe czy stres mogą powodować problemy z wywołaniem i utrzymaniem wzwodu. Mężczyznom w tej sytuacji w sukurs przychodzi produkt firmy Walmark – Permen King. Mistrzowska kompozycja pozytywnie wpływa na potencję i pozwala cieszyć się satysfakcjonującym życiem erotycznym.

Buzdyganek naziemny to roślina, której obecność w diecie umożliwia podniesienie sprawności seksualnej. Jest to związane z faktem, że buzdyganek może stymulować produkcję testosteronu oraz tlenku azotu, bezpośrednio odpowiedzialnego za wzwód. Żeń-szeń wzmacnia erekcję poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, a dodatkowo podnosi witalność i poprawia stan psychofizyczny. Kompleks CystiCran dba o zdrowie układu moczowego. L-arginina jako prekursor tlenku azotu stymuluje powstanie erekcji. Długotrwałe stosowanie sprawia, że nawet po zakończeniu zażywania suplementu utrzymuje się korzystny efekt.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Preparat Permen King powstał przede wszystkim z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie spadek libido oraz zaburzenia wzwodu. Regularnie przyjmowanie składników suplementu korzystnie wpływa na męską potencję.

Za jedną z głównych przyczyn problemów z erekcją uznaje się zaburzenia hormonalne (spadek poziomu testosteronu). Problem dotyczy 20-30% mężczyzn powyżej 65. roku życia*. Zbyt niskie stężenie androgenów skutkuje obniżeniem libido i pogorszeniem samopoczucia, a także zmniejszeniem syntezy tlenku azotu i zmianami miażdżycowymi. Inną przyczyną zaburzeń erekcji są choroby przewlekłe, przede wszystkim cukrzyca, miażdżyca, niewydolność nerek i wątroby, SM oraz choroby sercowo-naczyniowe.

Do problemów ze wzwodem przyczyniają się także:

  • choroby gruczołu krokowego,
  • niektóre leki,
  • urazy kręgosłupa i rdzenia kręgowego w obszarze ośrodka erekcji,
  • używki (alkohol, papierosy, narkotyki),
  • czynniki psychogenne (depresja, przewlekły stres, zaburzenia psychiczne).

Wyraźnie wynika z tego, że przy zaburzeniach erekcji mężczyzna nie powinien ograniczać się do przyjmowania suplementów diety na potencję, choć w wielu przypadkach mogą one okazać się pomocne. Warto przebadać się pod kątem chorób układu krążenia, ponieważ zaburzenia wzwodu mogą stanowić marker np. choroby wieńcowej* – nawet przy braku innych objawów.

* https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_erekcji

Czy Permen King działa?

Permen King zawiera wyciągi roślinne, które korzystnie wpływają na libido i naturalną sprawność seksualną, a także wspierają proces wywołania erekcji**. Preparat ma w składzie wyciąg z buzdyganka ziemnego standaryzowany na zawartość saponin (w tym protodioscynę). W badaniach na izolowanych tkankach wykazano, że taki ekstrakt wspomaga erekcję oraz zaobserwowano, że działa jak afrodyzjak (na niektóre gatunki zwierząt)***. Wyciąg z żeń-szenia ma właściwości afrodyzjakalne, co również potwierdzono w badaniach na zwierzętach****.

** https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/82032,Permen-King-tabletki

*** https://pl.wikipedia.org/wiki/Protodioscyna

**** https://pl.wikipedia.org/wiki/Wszechlek_%C5%BCe%C5%84-sze%C5%84

Jak stosować tabletki Permen King?

Należy przyjmować 1-2 tabletki na dobę w czasie lub po posiłku, popijając wodą. Nie wolno przekraczać zalecanej dobowej dawki, ponieważ nie zwiększy to skuteczności preparatu, a może negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie i życie.

Jak długo działa Permen King?

Preparat Permen King nie jest przeznaczony do przyjmowania przed stosunkiem w celu wywołania erekcji lub przedłużenia współżycia, a poszczególne składniki preparatu wykazują działalnie długofalowe. Wyraźne efekty suplementacji można zaobserwować po 6-8 tygodniach regularnego stosowania**.

Kiedy stosować Permen King?

Preparat jest polecany mężczyznom, którzy od dłuższego czasu odczuwają osłabienie sprawności seksualnej. Uzupełnia on dietę w substancje korzystnie wpływające na naturalną sprawność seksualną, a także witalność i dobre samopoczucie.


Jak stosować

Przyjmować w czasie posiłku lub po jego zakończeniu, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja: 1-2 tabletki. Przyjmować minimum 6 tygodni. Optymalne rezultaty przynosi suplementacja skojarzona z preparatem Permen Go!. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Suplement diety Permen King polecany jako źródło L-argininy w celu wzmocnienia erekcji i utrzymania prawidłowych funkcji seksualnych u mężczyzn, szczególnie w stanach osłabienia sprawności seksualnej. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Waga

30 tabletek

Dystrybutor

Walmark Polska Sp. zo.o. ul.Teatralna 9 41-200 Sosnowiec

Producent

Walmark

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.