Tena Lady Slim Extra, wkładki chłonne, 10 sztuk

Chłonność
Ilość sztuk
Dostępny
17,49

O produkcie: Tena Lady Slim Extra, wkładki chłonne, 10 sztuk

100049448

Opis

Tena Lady Slim Extra, wkładki chłonne, 10 sztuk to produkt idealniy do stosowania przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu.


Właściwości

Podpaski Tena Lady Slim Extra zapewniają całkowitą ochronę przy niespodziewanych wyciekach. Sprawdzą się u kobiet, których dotknęło np. nietrzymanie moczu po porodzie. Produkt błyskawicznie wchłania płyn, zapewniając przy tym dyskrecję i optymalny komfort.

  • Suchość i poczucie komfortu aż do 12 godzin*, aby zagwarantować maksymalnie bezpieczeństwo.
  • Elastyczne boki dostosowujące się do budowy każdej użytkowniczki pozwalają utrzymać podpaskę w jednym miejscu. Pojedyncza sztuka ma długość 31 cm. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i jest wygodna w noszeniu.
  • Efektywne i szybkie wchłanianie moczu, dzięki strefie instaDRY ekspresowo absorbującej płyn i izolującej go od skóry.
  • Technologia Fresh Odour Control zapewnia kontrolowanie nieprzyjemnej woni, co przekłada się na większą pewność siebie i lepsze samopoczucie. Mikroperełki znajdujące się we wkładzie chłonnym zamykają płyn wewnątrz podpaski i uniemożliwiają wydostawanie się zapachu.
  • Pojedyncze pakowanie ułatwia stosowanie i pozwala zabrać podpaskę ze sobą do pracy czy na wyjazd.

Podpaski Tena Lady Slim Extra przebadano dermatologicznie*. Nie zawierają środków zapachowych i nie powodują podrażnień, odparzeń czy zaczerwienień. Podpaski Tena Lady Slim Extra są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla skóry.

Jak wytrzymałe są Tena Lady Slim Extra?

Możesz sięgnąć po podpaski Tena Lady Slim Extra, jeśli cierpisz na lekkie lub średnie nietrzymanie moczu. Chłonność produktu ocenia się na 5 w 8-stopniowej skali.

*https://www.tena.pl/tenalady/produkty/podpaski-na-nietrzymanie-moczu-dla-kobiet/tena-lady-slim-extra

 


Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.


Producent

Essity Poland Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.