Pirolam

  (9)

Marka Pirolam należy do firmy Polpharma. Oferuje produkty pomagające zwalczyć łupież i grzybicę. Preparaty tworzone przez Pirolam mają różne postacie – od lakierów do paznokci i roztworów po szampony i odżywki. Sprawdź, jakie produkty Pirolam znajdują się w ofercie marki!

Sortuj według

Preparaty Pirolam na grzybicę

Pirolam produkuje leki na grzybicę przeznaczone do stosowania miejscowego. Preparaty bazują na cyklopiroksie z olaminą. Składniki te sprawdzają się w leczeniu grzybicy skóry gładkiej, owłosionej, grzybicy stóp oraz podudzi. Pirolam może występować w formie roztworu. Dzięki wygodnej pompce łatwo rozpyla się lek w odpowiedniej dawce również w trudniej dostępnych miejscach, np. na stopach. Pirolam spray jest wygodny w nakładaniu na skórę. Aplikację można przeprowadzić szybko i bezproblemowo.

Lek Pirolam przyjmuje również postać zawiesiny. To znakomite rozwiązanie do najwrażliwszych partii skóry. Preparat znany jako Pirolam krem lub Pirolam maść ma żelową konsystencję zapewniającą odpowiednie stężenie leku również w grubszych partiach naskórka, np. na piętach. Marka opracowała też skuteczne rozwiązanie problemu grzybicy paznokci. Pirolam lakier leczniczy z cyklopiroksem zwalcza grzyby będące przyczyną dolegliwości. Aplikowanie produktu jest bardzo proste i wygodne, dlatego przeprowadzenie pełnej kuracji nie wymaga wysiłku.

Kosmetyki Pirolam na łupież

Pirolam szampon przeciwłupieżowy to wysokiej jakości produkt do pielęgnacji włosów. Zawiera składniki o działaniu przeciwłupieżowym oraz poprawiającym kondycję skalpu i kosmyków. Szampon likwiduje przyczyny i objawy łupieżu, a także łagodzi podrażnienia. Co ważne, preparaty Pirolam mają korzystne ceny, dlatego przeprowadzenie kuracji przeciwłupieżowej nie wiąże się z dużymi wydatkami.