Pirolam, odżywka do paznokci z ceramidami, 11 ml

Marka: PIROLAM

Odżywka do paznokci z ceramidami skutecznie wzmacniająca paznokcie.

Dostępny
21,57

O produkcie: Pirolam, odżywka do paznokci z ceramidami, 11 ml

100006727

Opis

Odżywka do paznokci z ceramidami.

Właściwości

Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami to produkt opracowany z myślą o osobach borykających się z problemem kruchych i łamliwych paznokci. Odżywkę można też stosować jako bazę pod lakier, aby zabezpieczyć paznokieć przed przebarwieniami i przedłużyć trwałość koloru. Paznokcie są codziennie narażone na wiele różnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych, które przyczyniają się do uszkodzenia płytki. Nieprawidłowa pielęgnacja, stres i zaburzenia emocjonalne, kontakt ze szkodliwymi substancjami czy uszkodzenia mechaniczne — to tylko kilka przyczyn, które mogą wpłynąć na znaczne pogorszenie stanu paznokci.

W produkcie Pirolam odżywka do paznokci wykorzystano właściwości ceramidów — organicznych związków chemicznych zaliczających się do lipidów. W ciele człowieka wypełniają one przestrzeń międzykomórkową, tworząc swoiste spoiwo. Dlatego ceramidy niekiedy nazywa się również cementem międzykomórkowym. Można znaleźć się m.in. w skórze czy we włosach. Ceramidy są również składnikiem paznokci. Dlatego zastosowanie kosmetyku z ceramidami wzmocni strukturę płytki, wyrówna ubytki i wygładzi powierzchnię paznokcia. Jednocześnie zmniejszy łamliwość, kruchość i rozdwajanie, gwarantując optymalną elastyczność.

Nałożenie odżywki z ceramidami zapobiegnie też nadmiernej utracie wody i wysuszeniu płytki. Ponadto zabezpieczy przed czynnikami zewnętrznymi, uszczelni i wesprze naturalną regenerację. Produkt kosmetyczny Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami nie zawiera w składzie surowców pochodzenia zwierzęcego.

Jak działa Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami?

Systematyczne stosowanie produktu Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami zapewnia pełną ochronę płytki i zabezpiecza przed nadmierną łamliwością.

Jak stosować Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami?

Odżywkę możesz stosować wedle potrzeb. Zaleca się nakładać 2 warstwy odżywki na płytkę paznokciową co 4 dni. Kolejna aplikacja produktu powinna zostać poprzedzona usunięciem wcześniejszych warstw za pomocą kosmetycznego zmywacza do paznokci. W czasie używania odżywki najlepiej zrezygnuj ze stosowania innych produktów o podobnym przeznaczeniu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Pirolam odżywki do paznokci z ceramidami?

Nie ma danych na temat przeciwwskazań do zastosowania produktu.

Czy Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami jest bezpieczna dla kobiet w ciąży?

Nie ma informacji na temat bezpieczeństwa stosowania produktu Pirolam odżywka do paznokci z ceramidami przez kobiety w ciąży.


Skład INCI

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Camphor, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Aqua, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77891, Cl 77491, Citric Acid.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Odżywka zastosowana jako baza pod lakier zabezpiecza paznokcie przed przebarwieniami oraz przedłuża trwałość koloru.
Do kruchych i łamliwych paznokci.

Pojemność

11 ml

Seria

Pirolam

Producent

Medana

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.