PlusMagB6, Magnez+witamina B6, 60 tabletek

Dostępny
13,16
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100004528

PlusMag B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Skutecznie ogranicza zmęczenie i drażliwość. Zapobiega bolesnym skurczom mięśniowym oraz wspomaga czynność serca.

Ostrzeżenia

Informacja dla chorych na celiakię: produkt bezglutenowy.
Nie zawiera laktozy. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę.
Zawiera substancje słodzące.

Producent

ASA Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych w celu uzupełnienia normalnej diety w magnez i witaminę B6. Przeznaczony dla osób: pijących kawę, odczuwających skurcze mięśni, zmęczenie, znużenie, drażliwość, niepokój.

Skład

1 tabletka zawiera: 187,5 mg jonów magnezu Mg2+ w postaci: cytrynianu magnezu mleczanu magnezu, węglanu magnezu i siarczanu magnezu, sorbitol (substancja wiążąca, substancja dodatkowa), celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy (substancja wiążąca, substancja dodatkowa), stearynian magnezu (substancja przeciw zbrylająca, substancja dodatkowa), witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) – 1,4 mg, naturalny aromat cytrynowy (aromat), sukraloza (substancja słodząca).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Waga

60 tabletek

Właściwości

Nowością na polskim rynku jest PlusMag B6, którego dzienna dawka dostarcza tyle magnezu, ile potrzebuje organizm.Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków w naszym organizmie - nazywany jest pierwiastkiem życia. Znajduje się w każdej komórce naszego organizmu i jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. PlusMag B6 to kompleksowo działający produkt, zawierający nie tylko magnez, również dodatkowy składnik w postaci witaminy B6.Magnez warunkuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, układu sercowo-naczyniowego i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego i zmniejsza jego wydalanie z organizmu.

Dzienne spożycie

Zalecane dawkowanie 1-2 tabletki na dzień w trakcie posiłku.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.