PlusMagB6, Magnez+witamina B6, 60 tabletek

Suplement diety zawiera magnez i wit. B6, które wspomagają układ nerwowy.

Dostępny
16,19

O produkcie: PlusMagB6, Magnez+witamina B6, 60 tabletek

100004528

Opis

PlusMag B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Skutecznie ogranicza zmęczenie i drażliwość. Zapobiega bolesnym skurczom mięśniowym oraz wspomaga czynność serca.

Właściwości

Nowością na polskim rynku jest PlusMag B6, którego dzienna dawka dostarcza tyle magnezu, ile potrzebuje organizm.Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków w naszym organizmie - nazywany jest pierwiastkiem życia. Znajduje się w każdej komórce naszego organizmu i jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. PlusMag B6 to kompleksowo działający produkt, zawierający nie tylko magnez, również dodatkowy składnik w postaci witaminy B6.Magnez warunkuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, układu sercowo-naczyniowego i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego i zmniejsza jego wydalanie z organizmu.

Skład

1 tabletka zawiera: 187,5 mg jonów magnezu Mg2+ w postaci: cytrynianu magnezu mleczanu magnezu, węglanu magnezu i siarczanu magnezu, sorbitol (substancja wiążąca, substancja dodatkowa), celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy (substancja wiążąca, substancja dodatkowa), stearynian magnezu (substancja przeciw zbrylająca, substancja dodatkowa), witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) – 1,4 mg, naturalny aromat cytrynowy (aromat), sukraloza (substancja słodząca).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane dawkowanie 1-2 tabletki na dzień w trakcie posiłku.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych w celu uzupełnienia normalnej diety w magnez i witaminę B6. Przeznaczony dla osób: pijących kawę, odczuwających skurcze mięśni, zmęczenie, znużenie, drażliwość, niepokój.

Ostrzeżenia

Informacja dla chorych na celiakię: produkt bezglutenowy.
Nie zawiera laktozy. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę.
Zawiera substancje słodzące.

Waga

60 tabletek

Producent

ASA Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.