Prezerwatywy Durex Arouser, 3 szt.

Marka: DUREX

Prezerwatywy prążkowane zwiększają przyjemność, z naturalnego lateksu.

Wielkość opakowania - sztuk
Dostępny
11,99

O produkcie: Prezerwatywy Durex Arouser, 3 szt.

100001783

Opis

Prezerwatywy prążkowane.

Właściwości

Opakowanie Durex Arouser zawiera 3 prezerwatywy prążkowane. Przy prawidłowym użytkowaniu pomagają one zmniejszać ryzyko niepożądanej ciąży i zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dzięki swojej nietypowej strukturze zapewniają dodatkowe doznania. Gwarantują lepszą stymulację okolic intymnych kobiety i intensyfikację jej przyjemności.

Prezerwatywy Durex Arouser mają standardowy rozmiar (szerokość nominalna 53 mm) odpowiedni dla większości mężczyzn. Są zakończone specjalnym zbiorniczkiem. Zostały wykonane z naturalnej gumy lateksowej o koralowej barwie. Dla większego komfortu produkt pokryto środkiem nawilżającym. Prezerwatywy mają kształt Easy-On co sprawia, że są łatwe do założenia i wygodne w użyciu. Co więcej, na foliowym opakowaniu pojedynczej prezerwatywy widnieje logo Durex, które wskazuje jej spód.

Prezerwatywy Durex Arouser są produkowane z uwzględnieniem wyników wielu prób i badań. Powstają wyłącznie z najlepszych surowców. Ponadto podlegają licznym testom elektronicznym, co świadczy o ich niezawodności. Losowa próbka z każdej partii jest dodatkowo sprawdzana pod kątem jakości. W czasie weryfikacji zwraca się uwagę m.in. na długość i grubość prezerwatywy. Testowana jest również jej wytrzymałość i elastyczność, poprzez nadmuchiwanie powietrzem. Ponadto przeprowadza się test przepuszczalności płynów. Jeśli dana próbka nie spełnia rygorystycznych norm i nie przejdzie wieloetapowej weryfikacji, cała seria zostaje wycofana ze sprzedaży.

Prezerwatywy Durex Arouser spełniają wymogi normy ISO 4074:2002. Określa ona wymagania i metody badań odnośnie do prezerwatyw wykonanych z lateksu kauczuku naturalnego. Według międzynarodowych norm każda prezerwatywa podczas testu wytrzymałościowego powinna przyjąć 18 l powietrza. Produkty Durex Arouser, jak i pozostałe wyroby marki Durex zwykle mogą pomieścić nawet 40 l powietrza bez żadnego uszczerbku na ich jakości.

Jak długo można stosować Durex Arouser?

Produkt możesz stosować przez dowolnie długi okres. Pamiętaj, aby prezerwatywy używać tylko 1 raz.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex Arouser?

Nie ma informacji co do ewentualnych skutków ubocznych wywoływanych przez produkt Durex Arouser.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Arouser?

Zrezygnuj ze stosowania produktu, jeśli któreś z partnerów wykazuje nadwrażliwość na lateks. Podczas stosowania wyrobów Durex nie używaj lubrykantów na bazie substancji oleistych, bo mogą uszkodzić prezerwatywę. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed niechcianą ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową czy wirusem HIV.


Dystrybutor

Reckitt Benckiser(Poland) S.A., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Producent

Reckitt Benckiser

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.