Durex Classic, prezerwatywy, 12 sztuk

Marka: DUREX

Prezerwatywy wykonane z lateksu, klasyczne, nawilżone lubrykantem.

Dostępny
22,88

O produkcie: Durex Classic, prezerwatywy, 12 sztuk

100001785

Opis

Klasyczne prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej. Szerokość nominalna: 56 mm

Właściwości

Prezerwatywy Durex Classic pomagają zabezpieczyć się przed nieplanowaną ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mają standardową grubość i kształt Easy-on. Zostały wykonane z lateksu i pokryto je silikonowym lubrykantem dla gładszej faktury i lepszego nawilżenia podczas zbliżeń. Prezerwatywy Durex Classic są zakończone zbiorniczkiem. Ich łatwiejsze zakładanie zapewnia logo na folii wskazujące spód prezerwatywy. To klasyczne, gładkie produkty bez wypustek.

Każda z prezerwatyw Durex Classic jest w 100% testowana elektronicznie. Co więcej, losowa partia produktów z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy jakości. Po zmierzeniu grubości i długości testowane prezerwatywy zostają nadmuchane powietrzem, aby sprawdzić ich elastyczność i wytrzymałość na pękanie. W ten sposób ocenia się, czy produkty z danej partii mogą być skutecznym środkiem antykoncepcyjnym.

Międzynarodowe normy określają, że w ramach testu wytrzymałościowego prezerwatywa powinna przyjąć 18 litrów powietrza. Prezerwatywy Durex Classic mogą przyjąć 40 litrów powietrza bez pękania. Producent spełnia zatem międzynarodowe normy, zapewnia przy tym wytrzymałość wyrobów jeszcze wyższą niż wymagana. Ponadto prezerwatywy  są testowane na przepuszczalności płynów. Artykuły z danej próbki wypełnia się wodą. Zostają zawieszone na 1 minutę, a następnie toczy się je na bibule, by sprawdzić, czy dochodzi do przecieków. Jeżeli próbka nie przejdzie testu pomyślnie, cała seria prezerwatyw zostaje wycofana.

Jaki rozmiar mają prezerwatywy Durex Classic?

Prezerwatywy Durex Classic mają standardowy rozmiar. Ich szerokość nominalna wynosi 56 mm. Produkty są odpowiednie dla większości mężczyzn.

Czy prezerwatywy Durex Classic są dobrze nawilżone?

Prezerwatywy Durex Classic są pokryte silikonowym lubrykantem, który zwiększa ich gładkość i zwiększa komfort w trakcie stosunku. Ocena poziomu nawilżenia produktów zależy od indywidualnych potrzeb. Gdyby w czasie zbliżeń potrzebne było dodatkowe nawilżenie, z prezerwatywą można zastosować wybrany lubrykant Durex. Bazą żeli nawilżających marki jest woda lub silikon, dlatego można bezpiecznie stosować je z lateksowymi wyrobami.

Czy prezerwatywy Durex Classic są bezpieczne?

Prezerwatywy można uznać za bezpieczne, dlatego że produkowane są z surowców o dobrej jakości i każdą sztukę poddaje się testom elektronicznym. Aby sprawdzić wytrzymałość produktów, ich losowa próbka z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy. Jeżeli testowane akcesoria nie mają wymaganej trwałości i elastyczności, cała seria zostaje wycofana.

Należy pamiętać, że choć klasyczne prezerwatywy marki Durex są rygorystycznie sprawdzane, żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed nieplanowaną ciążą, wirusem HIV ani chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bardzo ważne w kontekście bezpieczeństwa w czasie zbliżeń pozostaje prawidłowe zakładanie prezerwatyw, sprawdzanie ich daty ważności i postępowanie zgodnie z informacjami na opakowaniu, szczególnie jeśli używa się produktów do seksu oralnego bądź analnego.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.