Prezerwatywy Durex Extra Safe, 12 szt.

Marka: DUREX

Prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej, grubsze, nasączone żelem.

Dostępny
30,85

O produkcie: Prezerwatywy Durex Extra Safe, 12 szt.

100001789

Opis

Prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej o większej grubości. Zwiększona ilość żelu nawilżającego. Szerokość nominalna: 56 mm.

Właściwości

Opakowanie Durex Extra Safe zawiera 12 prezerwatyw, które przy prawidłowym użytkowaniu działają antykoncepcyjnie i pomagają zmniejszyć ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową (takimi jak np. wirus HIV). Są nieco grubsze od klasycznych wyrobów o tym samym przeznaczeniu, dzięki czemu zapewniają szczególnie wysoką ochronę. Ich głównym zadaniem jest zagwarantowanie jak najwyższego poziomu zabezpieczenia podczas stosunku.

Prezerwatywy Durex Extra Safe mają standardowy rozmiar, który jest odpowiedni dla większości użytkowników. Ich szerokość nominalna wynosi 56 mm. Produkty powstają z wytrzymałej, przeźroczystej i naturalnej gumy lateksowej. Są pokryte większą ilością lubrykantu dla jeszcze większego komfortu. Dzięki specjalnej budowie i kształtowi Easy-on są łatwe do założenia. Ponadto na opakowaniu każdej prezerwatywy znajduje się logo Durex, które wskazuje spodnią część produktu.

Prezerwatywy Durex Extra Safe powstają z uwzględnieniem wytycznych określonych w normie ISO 4074:2002. Co ważne, są produkowane z surowców cechujących się najwyższą jakością. Ponadto w trakcie wytwarzania poddaje się je licznym testom elektronicznym w celu zagwarantowania użytkownikom jak najwyższej jakości, bezpieczeństwa i niezawodności.

Przypadkowa próbka pobrana z każdej partii jest poddawana bardzo szczegółowym badaniom. W czasie weryfikacji specjaliści sprawdzają długość i grubość produktu oraz testują jego wytrzymałość, szczelność i elastyczność. Odbywa się to poprzez nadmuchiwanie prezerwatywy powietrzem lub napełnianie płynem. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń cała partia zostaje wycofana z obrotu. Wyroby Durex Extra Safe są w stanie przyjąć aż 40 l powietrza, co ponad dwukrotnie przekracza minimalne wymagania stawiane przez normy międzynarodowe przed tego rodzaju produktami.

Jak długo można stosować Durex Extra Safe?

Nie ma ograniczeń co do długości stosowania produktu. Pamiętaj, że prezerwatywy należy używać tylko 1 raz.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex Extra Safe?

Nie ma danych co do ewentualnych skutków ubocznych występujących podczas używania produktu Durex Extra Safe.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Extra Safe?

Zrezygnuj ze stosowania wyrobu, jeśli któreś z partnerów jest uczulone na lateks. Podczas stosowania produktu Durex Extra Safe nie używaj lubrykantów na bazie substancji oleistych, bo mogą uszkodzić prezerwatywę. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed niechcianą ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową czy wirusem HIV.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.