Prezerwatywy Durex Performa, 12 szt.

Marka: DUREX

Prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej o stymulującej powierzchni.

Dostępny
31,89

O produkcie: Prezerwatywy Durex Performa, 12 szt.

100001795

Opis

Prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej o stymulującej powierzchni. Zawiera Lubrykant Performa. Szerokość nominalna: 56mm.

Właściwości

Opakowanie zawiera 12 prezerwatyw, które pomagają minimalizować ryzyko zajścia w niepożądaną ciążę i zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Produkty Durex Performa zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach mężczyzn. Są pokryte specjalnym lubrykantem z niewielką ilością benzokainy (5%), która wykazuje właściwości znieczulające. Głównym zadaniem prezerwatyw ze specjalnie opracowanym lubrykantem Performa jest opóźnianie orgazmu i tym samym — wydłużanie czasu trwania stosunku.

Prezerwatywy Durex Performa wykonano z bezbarwnej naturalnej gumy lateksowej. Ich szerokość nominalna wynosi 56 mm, dzięki czemu są odpowiednie dla większości mężczyzn. Na końcu każdej z nich znajduje się zbiorniczek. W produkcie zastosowano kształt Easy-On, który ułatwia nakładanie. Dodatkowo na jednostkowym, foliowym opakowaniu każdej prezerwatywy widnieje logo Durex informujące tym, gdzie znajduje się jej spód.

Prezerwatywy Durex Performa powstają z uwzględnieniem restrykcyjnych wymagań i spełniają normy określone przez ISO 4074:2002. W trakcie wytwarzania są poddawane wielu testom i próbom w celu zagwarantowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Na jednym z etapów produkcji losową próbkę z każdej partii weryfikuje się pod kątem zgodności z wytycznymi dotyczącymi wymiarów i bezpieczeństwa. Podczas sprawdzania elastyczności i wytrzymałości prezerwatywę napełnia się wodą lub powietrzem. Jeśli dana próbka nie spełnia określonych wymagań — cała seria zostaje wycofana ze sprzedaży.

Jak długo można stosować Durex Performa?

Durex Performa możesz stosować przez dowolnie długi czas. Pamiętaj, że prezerwatywy są jednorazowe i nie można używać tego samego produktu więcej niż raz.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex Performa?

Prezerwatywy Durex Performa są pokryte lubrykantem, który może powodować wysypkę, pieczenie, swędzenie lub podrażnienie. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, przerwij używanie i w razie potrzeby skonsultuj się z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Performa?

Zrezygnuj ze stosowania produktu Durex Performa, jeśli któryś z partnerów ma podrażnioną skórę lub jest uczulony na lateks. W razie wystąpienia problemów z oddychaniem lub zasinienia warg podczas używania wyrobu należy od razu przerwać stosowanie i wezwać lekarza. Podczas korzystania z produktów Durex nie używaj lubrykantów na bazie substancji oleistych, bo mogą uszkodzić prezerwatywę. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed niechcianą ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową czy wirusem HIV.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.