Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 12 szt.

Marka: UNIMIL
Wielkość opakowania - sztuki
Dostępny
15,96

O produkcie: Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 12 szt.

100053701

Opis

Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 12 szt. mają unikalny kształt i zawierają środek nawilżający o działaniu ułatwiającym kontrolę wytrysku i wydłużającym stosunek. Materiał wygodnie dopasowuje się do ciała i zapewnia antykoncepcję barierową.


Właściwości

  • Lidokaina działa znieczulająco.
  • Benzokaina wzmacnia działanie lidokainy.
  • Gładka powierzchnia.
  • Zakończone zbiorniczkiem.
  • Materiał lateksowy z kauczuku naturalnego.
  • Szerokość 53 mm.
  • Długość 180 mm.
  • Delikatne w dotyku.

Prezerwatywy Unimil Max Love Time zawierają od wewnątrz środek nawilżający z lidokainą i benzokainą o delikatnych właściwościach znieczulających. Dzięki temu ograniczają ryzyko wystąpienia niekontrolowanego wytrysku, dłużej utrzymując stan podniecenia mężczyzny i zdolność do dalszego stosunku. Prezerwatywy w znacznym stopniu chronią przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ich lateksowy, przezroczysty materiał zapewnia komfortowe stosowanie i realistyczne doznania w trakcie penetracji.

Większe opakowanie prezerwatyw Unimil Max Love Time Control wystarcza na dłuższy okres czasu. Zapas prezerwatyw możesz zabrać ze sobą na przykład na wyjazd w miejsce, gdzie dostęp do sklepów jest ograniczony. Gładka powierzchnia prezerwatyw zapewnia komfortowy poślizg bez podrażnień. Zdolność do dłuższego stosunku płciowego gwarantuje satysfakcję dla obojga partnerów. Dzięki zbiorniczkowi na końcu prezerwatywy nasienie mieści się bez ryzyka wyciekania i wypływu plemników.


Jak stosować

Rozerwij folijkę ochronną prezerwatywy, zaczynając od ząbkowanej krawędzi. Obchodź się z prezerwatywą ostrożnie, by nie uszkodzić jej paznokciami lub innymi przedmiotami. Upewnij się, że zrolowana krawędź jest po zewnętrznej stronie. Ściśnij zbiorniczek palcami i umieść prezerwatywę na czubku penisa w stanie wzwodu, zostawiając trochę wolnego miejsca u jej szczytu. Rozwiń prezerwatywę na całej długości penisa. Upewnij się, że prezerwatywa nie ześlizguje się ani nie przylega zbyt ściśle. Od razu po wytrysku mocno przytrzymaj prezerwatywę u podstawy członka, by prezerwatywa nie zsunęła się podczas wyciągania. Wyrzuć folijkę i zużytą prezerwatywę do kosza na śmieci.

Ostrzeżenia

Dla bezpieczeństwa produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.
Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie prezerwatywy. Jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem. Nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Jeśli podczas używania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu oraz chronić przed działaniem światła słonecznego.


Waga

Prezerwatywy 3 sztuki.

Dystrybutor

Primavera Parfum Sp.z o.o. Spółka komandytowa
ul.Serocka 10. lok. II pietro
04-333 Warszawa

Producent

Unimil Sp z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.