Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 3 szt.

Marka: UNIMIL
Wielkość opakowania - sztuki
Dostępny
4,00

O produkcie: Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 3 szt.

100053702

Opis

Unimil Max Love Time Control prezerwatywy, 3 szt. to wyrób medyczny służący do ochrony antykoncepcyjnej i przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy zawierają od zewnątrz środek nawilżający o działaniu przedłużającym stosunek płciowy.


Właściwości

  • Komfortowe dopasowanie do ciała.
  • Szerokość 53 mm.
  • Długość 180 mm.
  • Lateksowy materiał.
  • Lidokaina i benzokaina działają znieczulająco.
  • Gładka powierzchnia.
  • Zakończone zbiorniczkiem.
  • Delikatne w dotyku.

Prezerwatywy Unimil Max Love Time Control charakteryzują się unikalnym kształtem, który dobrze dopasowuje się do ciała i zapewnia realistyczne doznania podczas stosunku płciowego. Wewnątrz prezerwatyw znajduje się środek nawilżający o zawartości lidokainy i benzokainy. To związki chemiczne o działaniu miejscowo znieczulającym. Ponieważ ograniczają czynność nerwów odpowiedzialnych za przekazywanie informacje o dotyku, zmniejszają ryzyko wystąpienia przedwczesnego wytrysku u mężczyzny.

Ponieważ prezerwatywy Unimil Max Love Time Control ułatwiają kontrolowanie wytrysku, umożliwiają dłuższy stosunek płciowy, co przekłada się na wyższy poziom satysfakcji u obojga partnerów. Żel znieczulający znajduje się jedynie od wewnątrz prezerwatywy, dlatego nie ma wpływu na doznania partnerki. Przezroczysty, delikatny w dotyku materiał umożliwia naturalne doznania obojgu partnerom. Dzięki zbiorniczkowi na nasienie zapobiega niekontrolowanemu wyciekowi, pełniąc także funkcję barierową, chroniąc przed niechcianą ciążą.


Jak stosować

Rozerwij folijkę ochronną prezerwatywy, zaczynając od ząbkowanej krawędzi. Obchodź się z prezerwatywą ostrożnie, by nie uszkodzić jej paznokciami lub innymi przedmiotami. Upewnij się, że zrolowana krawędź jest po zewnętrznej stronie. Ściśnij zbiorniczek palcami i umieść prezerwatywę na czubku penisa w stanie wzwodu, zostawiając trochę wolnego miejsca u jej szczytu. Rozwiń prezerwatywę na całej długości penisa. Upewnij się, że prezerwatywa nie ześlizguje się ani nie przylega zbyt ściśle. Od razu po wytrysku mocno przytrzymaj prezerwatywę u podstawy członka, by prezerwatywa nie zsunęła się podczas wyciągania. Wyrzuć folijkę i zużytą prezerwatywę do kosza na śmieci.

Ostrzeżenia

Dla bezpieczeństwa produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.
Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie prezerwatywy. Jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem. Nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Jeśli podczas używania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu oraz chronić przed działaniem światła słonecznego.


Waga

Prezerwatywy 12 sztuk.

Dystrybutor

Primavera Parfum Sp.z o.o. Spółka komandytowa
ul.Serocka 10. lok. II pietro
04-333 Warszawa

Producent

Unimil Sp z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.