Qmed Taśma kinezjologiczna 5m x 5cm czarna

Marka: QMED
Dostępny
26,09

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Qmed Taśma kinezjologiczna 5m x 5cm czarna

100047179

Opis

Cienka, elastyczna, bawełniana taśma do kinesiotapingu, pokryta hipoalergiczną akrylową powłoką klejącą. Parametry taśmy zbliżone są do elastyczności skóry ludzkiej, dzięki czemu zachowują się naturalnie umożliwiając wykonywanie codziennych czynności bez krępowania ruchów. Taśma jest wodoodporna i przepuszczająca powietrza, co pozwala na komfortowe użytkowanie do kilku dni. Nie zawiera lateksu. Rozciągliwość taśmy do 140%. Taśma ta znajduje szerokie zastosowanie w rehabilitacji, fizjoterapii, ortopedii, reumatologii, traumatologii i sporcie.


Skład

97% bawełna, 3% spandex


Jak stosować

Aplikuj 30 minut przed rozpoczęciem aktywności. Unikaj rozciągania końców taśmy. Oczyść skórę przed aplikacją. Po nałożeniu mocno przetrzyj taśmę, aby aktywować klej. Przytnij nadmiar włosów, aby uzyskać lepszą przyczepność. Nie zrywaj! Delikatnie zdejmij taśmę ze skóry, najlepiej podczas kąpieli. Zastosuj odpowiednią ilość naciągu na aplikację. Krawędzie i narożniki można przyciąć, jeśli nie przylegają do skóry.


Przeznaczenie

Taśma do kinezjotapingu

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania:
Zmiany skórne w obrębie oddziaływania wyrobu.
Przed pierwszym użyciem skonsultuj się z fizjoterapeutą. Zaprzestań stosowania, jeśli podrażnienie lub zaczerwienie pojawi się na skórze. Nie stosować na rany otwarte. Produkt ten nie jest przeznaczony do całkowitego zastąpienia profesjonalnego leczenia medycznego.


Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.