Reishi, suplement diety, 80 kapsułek

Suplement diety zawiera ekstrakt z reishi, który wspomaga układ krążenia.

Dostępny
33,53
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Reishi, suplement diety, 80 kapsułek

100004793

Opis

Suplement diety zawierający reishi.

Właściwości

Składnik suplementu diety reishi (Ganoderma lucidum): wspiera zdrowie układu krążenia, pomaga utrzymać prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi, posiada właściwości immunostymulujące.
Grzyb Ganoderma lucidum tradycyjnie określany jest mianem grzybka długowieczności. Badania wykazują, iż korzystnie wpływa na wzmocnienie układu immunologicznego.

Tabela

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Zalecana porcja dzienna (2 kaps.) zawiera:
Ekstrakt z reishi (Ganoderma lucidum) 900 mg

Skład

składniki: ekstrakt z reishi (Ganoderma lucidum), maltodekstryna, kapsułka (żelatyna, woda)

Jak stosować

pół godziny przed posiłkiem, popijając płynem

Przeznaczenie

Grzyb Ganoderma lucidum tradycyjnie określany jest mianem grzybka długowieczności. Badania wykazują, iż korzystnie wpływa na wzmocnienie układu immunologicznego.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Producent

A-Z Medica Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.