SelenoPrecise, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
43,42

O produkcie

100018011

SelenoPrecise (suplement diety) zawiera różne związki organicznego selenu, ponieważ pełnią one różne funkcje w organizmie człowieka. Dostarczając szeroki zakres typów selenu, można naśladować naturalną różnorodność jego rodzajów w żywności zawierającej selen.

Właściwości

Selen przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania tarczycy, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, przyczynia się do prawidłowej spermatogenezy, przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci, przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wyprodukowano w Danii zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną, a także zgodnie z zasadami GMP i GHP.

Tabela

Składniki: 1 tabletka
Selen (organiczny) 100 µg (182% RWS)

RWS = Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca: fosforan dwuwapniowy, Selen: drożdże wzbogacone w selen (SelenoPrecise*), substancja wiążąca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, talk, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu
*EP Patent No 1 478 732 B1


Jak stosować

Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku.


Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Zdrowy styl życia oraz zróżnicowana i zbilansowana dieta są ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Przedrostek Bio- nie odnosi się do uprawy ekologicznej tylko oznacza biodostępność produktu.

Waga

Masa netto 18 g (60 tabletek).

Producent

Pharma Nord Sp. z o.o.
Ul. Zwoleńska 24 c
04-761 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.