Singularis Superior Cytrynian Magnezu + Witamina B6, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety w tabletkach zawiera cytrynian magnezu oraz witaminę B6.

Dostępny
20,88

O produkcie: Singularis Superior Cytrynian Magnezu + Witamina B6, suplement diety, 60 tabletek

100011769

Opis

Suplement diety zawierający cytrymian magnezu i witaminę B6. Preparat posiada formę tabletki powlekanej ułatwiającej przełykanie. Tabletka ta ma przedziałkę umożliwiającą przełamanie na dwie, równe części.

Właściwości

Magnez i witamina B6 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśni, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, stanowią integralną część struktury błon komórkowych, wewnątrzkomórkowych i mitochondrialnych a także przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Nie zawiera alergenów,GMO FREE, Bez konserwantów, Bez sztucznych barwników, GMP

Tabela

Składniki 2 tabletki % RWS*
Magnez (cytrynian magnezu) 240 mg 64%
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg 100%

referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Cytrynian magnezu bezwodny -120mg organicznych jonów magnezu, Wit.B6 (chlorowodorek pirydoksyny)-0,7mg Pozostałe skłasdniki: skrobia ziemnieczana, karboksymetylo skrobia sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), hydroksypropylometyloceluloza, dwultenek tytanu, polietyneloglikol, talk.

Jak stosować

Doustnie, najlepiej podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki 2 razy dziennie

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.