Singularis Superior Witamina D3 2000 IU, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety z naturalną, przyswajalną wit. D3, olejem z krokosza.

Dostępny
22,15

O produkcie: Singularis Superior Witamina D3 2000 IU, suplement diety, 60 kapsułek

100011765

Opis

Suplement diety zawierający naturalną witaminę D w postaci cholekalcyferolu, zawieszoną w oleju sojowym, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania.

Właściwości

Suplement diety WITAMINA D3 SUPERIOR 2000 IU jest cennym źródłem witaminy D3 z lanoliny. Preparat zawiera 50 µg naturalnej witaminy D w postaci cholekalcyferolu w jednej kapsułce. Witamina zawieszona została w oleju z krokosza barwierskiego, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania. Wysoka dawka witaminy D3 ma udowodnione fizjologiczne oddziaływania na ludzki organizm. Substancja czynna została zamknięta w łatwej do połknięcia kapsułce żelowej. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży po 12 roku życia. Krokosz barwierski to jednoroczna roślina z rodziny astrowatych, spokrewniona z ostem, czasami nazywany także szafranem łąkowym. Pochodzi z południa Azji, lecz obecnie uprawiana jest w wielu rejonach świata. Surowcem leczniczym są kwiaty, z których przyrządza się ekstrakt oraz nasiona, które są wykorzystywane do pozyskania oleju. Olej z krokosza zawiera: witaminę E-kwas linolowy-kwas linolenowywitaminę  A-fitosterole.

Nie zawiera alergenów,GMO FREE, Bez konserwantów, Bez sztucznych barwników, GMP


Tabela

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: witamina D₃ (cholekalcyferol) – 2000 j.m. – 50 µg – 1000% RWS*

Skład

Składniki: Witamina D3 (z lanoliny), olej z krokosza barwierskiego, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.

Jak stosować

Doustnie. podczas posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z zaburzeniami czynności nerek przyjmujące inne produkty zawierające witaminy A i D przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.