Solgar Naturalny Beta Karoten, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: SOLGAR
40,71
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007065

Beta karoten to cenny składnik diety osób dbających o zdrową skórę. Nie tylko kumuluje się w skórze i wpływa na jej kolor, ale i chroni przed promieniami UV, co może być szczególnie istotne latem, gdy częściej się opalamy.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.
Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów, barwników.

Producent

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Skoroszewska 12
Warszawa

Skład

Składniki: Beta-karoten, alfa-karoten, pozostałe karotenoidy (kryptoksantyna, zeaksantyna, luteina), olej szafranowy, olej oliwkowy, zagęstnik: żółty wosk pszczeli; otoczka kapsułki: żelatyna wołowa, glicerol roślinny.

Jak stosować

Doustnie, w trakcie posiłku.

Tabela

Składniki 1   kapsułka
Beta-karoten 7 mg
Alfa-karoten 331 µg
Pozostałe karotenoidy (kryptoksantyna,   zeaksantyna, luteina) 188 µg

Właściwości

Produkt firmy Solgar to odrobina oceanu w kapsułce. Jest to bowiem naturalne źródło oceanicznego beta karotenu pozyskiwanego z połyskujących pięknymi odcieniami czerwieni alg D. salina. Zawiera inne naturalnie w nich występujące karotenoidy: alfa-karoten, kryptoksantynę, zeaksantynę, luteinę.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedna kapsułka dziennie,
najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.