Solgar Witamina D3 w płynie 2500 IU ( 62,5 µg ), suplement diety, 59 ml

Marka: SOLGAR

Suplement diety zawierający witaminę D3, na uzupełnienie niedoborów.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

55,23

O produkcie: Solgar Witamina D3 w płynie 2500 IU ( 62,5 µg ), suplement diety, 59 ml

100005203

Opis

Product Witamina D3 2500 IU w formie płynu pomoże zniwelować niedobory witaminy D3, które w naszej szerokości geograficznej są powszechnym zjawiskiem. Wygodny kroplomierz dawkuje odpowiednie porcje łatwo przyswajalnej witaminy o aromacie pomarańczy.

Właściwości

Preparat Witamina D3 2500 IU w postaci płynu to doskonała alternatywa dla produktów w formie tabletek czy kapsułek. Dzięki kroplomierzowi używanie preparatu jest proste i wygodne. Witamina D3 jest substancją, którą w sprzyjających warunkach organizm może syntetyzować sam. Niestety zbyt mała liczba słonecznych dni powoduje, że większość mieszkańców strefy klimatu umiarkowanego cierpi na niedobory witaminy D, stąd potrzeba wprowadzenia suplementacji. Witamina ta wspomaga prawidłową odporność oraz zdrowie kości i mięśni. Korzystnie wpływa także na proces przyswajania wapnia w jelitach. Dodatkowym atutem produktu są naturalne markerowe składniki około witaminowe, które ułatwiają optymalną dystrybucję witaminy D w organizmie oraz substancje odżywcze występujące w oleju z pestek słonecznika.

Tabela

-

Skład

substancja czynna w 1/2 kroplomierza: witamina D3 (2500 IU) (cholekalcyferol) – 62,5mcg.
Substancje pomocnicze naturalnego pochodzenia:
olej z pestek słonecznika, naturalny aromat pomarańczowy.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Przyjmować 1/2 kroplomierza (0,5ml) dziennie. Produkt można spożywać samodzielnie lub jako dodatek do zup, soków warzywnych i owocowych oraz sałatek.

Przeznaczenie

Suplement diety Witamina D3 2500 IU polecany w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3 w organizmie.

Ostrzeżenia

Nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, soi, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych. Preparat bezglutenowy, wolny od sztucznych substancji słodzących, zapachowych i barwiących. Produkt dostosowany do wymogów diety wegetariańskiej i koszernej.

Waga

59 ml

Dystrybutor

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Producent

SOLGAR VITAMIN AND HERB, LEONIA N,J.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.