Solve Labs

  (17)

Solve Labs to producent suplementów diety oferujący preparaty z ekstraktami z roślin i grzybów. Jego oferta uwzględnia suplementy diety z adaptogenami, czyli substancjami o właściwościach wspierających homeostazę organizmu. Do wyboru pozostają produkty dla osób aktywnych fizycznie i wykonujących pracę umysłową.

Sortuj według

Solve Labs – naturalne suplementy diety

W asortymencie marki Solve Labs znajdują się suplementy diety w różnej formie, między innymi kapsułek oraz proszku, który można dodawać do wody, kawy, herbaty czy koktajlu. Producent oferuje preparaty o prostym składzie, odpowiednie dla wegan i wegetarian, bez zbędnych wypełniaczy oraz konserwantów. Wiele z nich występuje w atrakcyjnych wariantach smakowych. Charakteryzują się także wysoką koncentracją ekstraktów, między innymi z:

  • Matchy,
  • Trzęsaka morszczynowatego,
  • Soplówki jeżowatej,
  • Błyskoporka podkorkowego,
  • Lakownicy żółtawej.

Wśród nich znajdują się adaptogeny o właściwościach antyoksydacyjnych.

Suplementy Solve Labs dla aktywnych

Oferta marki Solve Labs uwzględnia preparaty o recepturach wspierających nawodnienie organizmu oraz prawidłową pracę mięśni. Możesz wybrać także suplement z hydrolizowanym kolagenem i kwasem hialuronowym, który wspomaga kondycję chrząstki stawowej oraz skóry. Zależnie od potrzeb sięgnij po preparat o neutralnym smaku, który możesz dodawać do spożywanych na co dzień napojów i pokarmów. Do wyboru masz także suplementy diety w atrakcyjnych wariantach smakowych, na przykład lemoniady. To między innymi Solve Labs Electrolyte Balance elektrolity z ekstraktem z hibiskusa.

Grzybowe napoje Solve Labs

Producent suplementów diety Solve Labs opracowuje preparaty, które łączą smak Twoich ulubionych napojów z dodatkowymi właściwościami adaptogenów. To między innymi grzybowe kakao i matcha lub też kawa arabica z ashwagandhą. Ze względu na formę zmielonego proszku umożliwiają szybkie i łatwe przygotowanie. Można łączyć je z wodą, mlekiem albo napojami roślinnymi. Mają naturalne receptury i nie zawierają dodatku cukru, dlatego można stosować je na diecie ketogenicznej. Sprawdź Solve Labs Mushroom Cacao Elixir grzybowe kakao z Reishi, które wspomagają pracę układu krążenia i obniżają poziom cholesterolu.