Starpharma

  (3)

Starpharma jest polskim producentem wyrobów medycznych i suplementów diety, który istnieje na polskim rynku farmaceutycznym od ponad 30 lat. Misją Starpharma jest poprawa i wspieranie zdrowia pacjentów, którzy mogą korzystać z wysokiej jakości produktów medycznych w korzystnych cenach.

Sortuj według

  Starpharma – w trosce o zdrowie i komfort codziennego życia pacjentów

  Starpharma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sektor farmaceutyczny wymaga ciągłego rozwoju, precyzji i dynamicznego działa w obliczu zmian, jakich dostarcza nam współczesna medycyna. Z tego powodu firma nieustannie wdraża coraz nowsze rozwiązania, które są zgodne ze standardami GMP, ISO 22000 i ISO 13485. Produkty te powstają we współpracy z doświadczonym zespołem badawczo-rozwojowym, który zwraca uwagę na to, aby były one w pełni dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców.

  Jak widzimy na przestrzeni ostatnich lat, Starpharma wciąż inwestuje w rozwój swojej firmy, co widać chociażby na przykładzie nowoczesnego zakładu produkcyjnego, którego budowa zakończyła się na początku 2023 roku. O prestiżu firmy i jej wysokiej pozycji na rynku świadczą również liczne nagrody, takie jak Gazele Biznesu 2019 oraz Diamenty Miesięcznika Forbes 2023.

  Bestsellery w ofercie Starpharma

  Marka Starpharma może poszczycić się tym, że jej asortyment tworzy ponad 350 gotowych receptur i ponad 15 wyrobów medycznych z zakresu pielęgnacji oczu, uszu oraz higieny nosa i gardła. W swoim portfolio Starpharma posiada także ponad 11 leków OTC, które wspierają leczenie różnego rodzaju dolegliwości. Wszystkie te produkty wyróżniają się sprawdzonymi, innowacyjnymi recepturami, które wykazują wysoką skuteczność i działanie terapeutyczne w leczeniu różnych chorób.

  Wśród produktów Starpharma znaleźć można: