Sudocrem Expert, krem barierowy, 400 g

Łagodzący podrażnienia krem do pielęgnacji, redukuje zaczerwienienia.

Dostępny
47,73

O produkcie: Sudocrem Expert, krem barierowy, 400 g

100012233

Opis

Krem do pielęgnacji skóry

Właściwości

Łagodzi podrażnienia, zmniejsza dyskomfort i redukuje zaczerwienienie już po pierwszym dniu stosowania.

Skład

Składnik leczniczy: tlenek cynku.
Pozostałe składniki: woda oczyszczona, parafina płynna, woski parafinowe, lanolina, seskwioleinian sorbitanu, wosk mikrokrystaliczny, benzoesan benzylu, wosk pszczeli syntetyczny, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, octan linalilu, glikol propylenowy, cynamonian benzylu, zapach lawendowy, butylowany hydroksyanizol, kwas cytrynowy.

Jak stosować

nakładaj tylko cienką warstwę, ponieważ nałożenie większej ilości preparatu nie zwiększy jego skutecznościWmasowuj krem małymi ruchami kolistymi do czasu, gdy na skórze pozostanie cienka, przezroczysta warstwaPozostaw przez chwilę do wchłonięcia

Przeznaczenie

Do stosowania przy pieluszkowym odparzeniu skóry, otarciach, zapaleniu skóry związanym z nietrzymaniem moczu oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. W przypadku braku poprawy lub pogorszenia stanu skóry należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Zabrudzony opatrunek, odzież lub pościel łatwo ulega zapłonowi podczas kontaktu z otwartym ogniem. Należy trzymać się z dala od źródeł ognia podczas stosowania tego produktu. Zużyć w ciągu 12 miesięcy od pierwszego otwarcia opakowania.

Możliwe skutki uboczne

Sporadycznie zdarzają się miejscowe podrażnienia skóry. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc lekarską.

Waga

400 g netto

Dystrybutor

TEVA OPERATIONS POLAND SP. Z O.O.

Producent

Merckle GMBH

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.