Sundose For Healthy Blood°, 60 kapsułek

Dostępny
46,33

O produkcie: Sundose For Healthy Blood°, 60 kapsułek

100051204

Opis

Sundose For Healthy Blood°, 60 kapsułek to suplement diety wyróżniający się unikalną formułą wzbogaconą o żelazo, miedź, witaminy i kwas foliowy. Składniki preparatu wspierają organizm w sytuacji niedoboru żelaza i zwiększają jego przyswajalność.


Właściwości

  • Wskazany wyłącznie dla osób dorosłych.
  • Pierwiastki zawarte w preparacie wspomagają organizm przy niedoborach żelaza.
  • Żelazo i miedź usprawniają produkcję hemoglobiny i czerwonych krwinek.
  • Nie zawiera laktozy, glutenu i GMO.
  • Naturalny skład.
  • Nietestowany na zwierzętach.

Sundose For Healthy Blood° to suplement diety dla osób dorosłych, dostępny w formie wygodnych w użyciu kapsułek twardych. Zaawansowana formuła na bazie witamin, żelaza i kwasu foliowego powstała z myślą o osobach zmagających się z niedoborem żelaza w organizmie. Składniki preparatu nie tylko zwiększają przyswajalność żelaza, ale także zwiększa produkcję hemoglobiny i krwinek czerwonych.

Żelazo, które stanowi główny składnik suplementu diety For Healthy Blood°, zapobiega niedotlenieniu mięśni i poprawia wydolność organizmu podczas wysiłku fizycznego. Jego suplementacja zmniejsza ryzyko anemii i niedoboru żelaza. Miedź umożliwia organizmowi produkcję czerwonych krwinek i wspiera zdrowie naczyń krwionośnych. Witamina C jest natomiast stosowana dodatkowo podczas suplementacji żelaza w celu zwiększenia przyswajalności jonów żelaza w przewodzie pokarmowym. Kwas foliowy pomaga z kolei w prawidłowej produkcji krwi i zapobiega zaburzeniom związanym z dojrzewaniem czerwonych krwinek.


Tabela

Kapsułka twarda *Dzienna porcja **RWS
Witamina C 200 mg 250%
Żelazo 20 mg 142,9%
Miedź 2 mg 200%
Pirydoksyna – witamina B6 7 mg 500%
Niacyna – witamina B3 16 mg 100 %
Witamina B12 100 µg 4000%
Kwas foliowy 200 µg 100 %
Kwas foliowy metylowany 200 µg 100 %

*Dzienna porcja – 2 kapsułki twarde

**RWS – dzienne referencyjne wartości spożycia dla osób dorosłych,


Skład

Składniki:
Kapsułka twarda: ekstrakt z aceroli (50% witaminy C), fumaran żelaza, kwas nikotynowy, pirydoksyna, glukonian miedzi, glukozamino 5MTHF, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina, składnik otoczki: hydroksypropylometyloceluloza.

Jak stosować

Kapsułki należy popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

2 x kapsułka twarda na dobę.

Przeznaczenie

Produkt został opracowany z myślą o osobach mają problemy z prawidłową produkcją krwi (w tym czerwonych krwinek i hemoglobiny) oraz uczuciem zmęczenia i znużenia.

Waga

Masa netto: 28,31 g

Producent

Sundose sp. z o.o.
ul. Vetterów 1,
20-277 Lublin


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.