SYMBIOSYS

  (3)

SYMBIOSYS zajmuje się produkcją preparatów dla dzieci, niemowląt i dorosłych. Suplementy diety tej marki powstają z myślą o osobach, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. SYMBIOSYS stosuje innowacyjne szczepy bakterii, których nie użyto w innych preparatach na rynku.

Sortuj według

  Suplementy diety SYMBIOSYS jako wsparcie mikrobioty jelitowej

  SYMBIOSYS zajmuje się produkcją suplementów diety ze składnikami, które pomagają utrzymać odpowiednią mikrobiotę jelitową. Marka oferuje trzy rodzaje preparatów – SYMBIOSYS Satylia, SYMBIOSYS Bifibaby i SYMBIOSYS Alflorex. Suplementy diety nie zawierają glutenu i laktozy. Niektóre z nich są także wolne od konserwantów i odpowiednie dla wegan. Wyroby marki SYMBIOSYS nie przechodzą testów na zwierzętach.

  SYMBIOSYS słynie z suplementu diety SYMBIOSYS Alflorex, który jest jedynym produktem na europejskim rynku zawierającym szczep Bifidobacterium longum 35624, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Pomaga on zwiększyć poziom kwasu masłowego w jelitach. Szczep ten był testowany przez 20 lat przez Alimentary Health Ltd i APC Microbiome Institute. Wszystkie suplementy diety SYMBIOSYS dostępne w Dr. Max powstają zgodnie z wysokimi standardami produkcji.

  Preparaty dla noworodków i niemowląt SYMBIOSYS

  Marka oferuje też preparat dla noworodków i niemowląt pod postacią kropel. To jedyny suplement diety w Polsce, który zawiera 6,4 miliarda bakterii szczepów Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632. Składniki w nim zawarte wspierają rozwój i pomagają zachować równowagę mikrobioty jelitowej u najmłodszych. Bakterie zastosowane w preparacie są chronione przed działaniem kwasu żołądkowego dzięki metodzie mikroenkapsulacji. Niektóre suplementy diety SYMBIOSYS wzbogacono cynkiem i chromem. Wybrane produkty nie zawierają alergenów wymienionych w rozporządzeniu UE 1169/2011.

  Wszystkie preparaty i suplementy diety wspomagające układ pokarmowy SYMBIOSYS powstają w oparciu o badania naukowe dotyczące mikrobioty jelitowej na każdym etapie życia. Marka oferuje preparaty dla niemowląt, dzieci i dorosłych. To przebadane suplementy diety, pełne składników, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie jelit i metabolizm. Ceny produktów SYMBIOSYS różnią się w zależności od ich składu i pojemności opakowania. Są dostępne pod postacią kapsułek lub tabletek.