Tena Lady Normal. specjalistyczne podpaski, 30 sztuk

Marka: TENA

Dyskretne, miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie.

Dostępny
20,94

O produkcie: Tena Lady Normal. specjalistyczne podpaski, 30 sztuk

100007960

Opis

Miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Równie dyskretne co podpaski higieniczne, ale dużo bardziej chłonne. Zapewniają natychmiastową suchość i komfort. Doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja. Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dopasowują się do kształtu ciała.

Właściwości

Specjalistyczne podpaski Tena Lady Normal wyróżniają się następującymi cechami:

  • chłonność jest kilka razy wyższa niż tradycyjnych podpasek,
  • system Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu,
  • mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i skutecznie izolują wilgoć, co zapewnia uczucie suchości,
  • jedwabiście miękkie i delikatne dla skóry.

Podpaski są pakowane pojedynczo, co zapewnia dyskrecję i wygodę w czasie wymiany zużytej wkładki. Potrójna ochrona oznacza, że wkładka urologiczna zabezpiecza przed najczęstszymi problemami u kobiet zmagających się z nietrzymaniem moczu lub będących w czasie połogu, czyli:

  • przeciekaniem,
  • nieprzyjemnym zapachem,
  • wilgocią.

Kiedy stosować specjalistyczne podpaski Tena Lady Normal?

Podpaski Tena Lady Normal mają poziom chłonności 3/8, dlatego najlepiej stosować je w lekkim i średnim nietrzymaniu moczu, a także w połogu. Nadają się do noszenia zarówno na dzień, jak i na noc. To dyskretne środki absorpcyjne, które pozwalają cieszyć się uczuciem czystości, komfortu i świeżości.

Czy Tena Lady Normal wykonane są z bezpiecznego materiału?

Materiał, z którego wykonano podpaski Tena Lady Normal, jest miękki i oddychający. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w okolicach intymnych, co zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wilgoci. Delikatna górna powierzchnia podpaski nie powoduje otarć ani podrażnień, a strefa DRYZone o anatomicznym kształcie natychmiast pochłania wilgoć i zamyka ją głęboko wewnątrz warstwy absorpcyjnej. Miękkie i elastyczne brzegi pozwalają na dobre dostosowanie się podpaski do kształtu ciała i minimalizują ryzyko przeciekania. Poza tym produkt został przebadany dermatologicznie.

Tena Lady Normal – jaki to rozmiar?

Podpaska ma długość 27,5 cm* oraz średnią chłonność (3/8). Uniwersalny kształt sprawia, że wkładka urologiczna będzie pasować do większości modeli przylegającej do ciała bielizny (np. majtek typu figi).

* https://www.tena.pl/tenalady/produkty/podpaski-na-nietrzymanie-moczu-dla-kobiet/tena-lady-normal-na-nietrzymanie-moczu


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 3/8.

Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o., ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene Sp. z o.o., ul Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.