Tena Lady Slim Mini, specjalistyczne podpaski, 20 sztuk

Marka: TENA

Specjalistyczne podpaski do ciała, polecane na nietrzymanie moczu.

Dostępny
15,49

O produkcie: Tena Lady Slim Mini, specjalistyczne podpaski, 20 sztuk

100007834

Opis

Superdyskretne, specjalistyczne podpaski polecane do codziennego stosowania w lekkim stopniu nietrzymania moczu. Cienkie jak nowoczesne podpaski, ale dużo bardziej chłonne. Dodatkowo posiadają unikalny system zapobiegający powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a ich powierzchnia pozostaje sucha.

Właściwości

Tena Lady Slim Mini to specjalistyczne podpaski higieniczne w superdyskretnej wersji. Zapewniają dyskretną ochronę w przypadku kropelkowego nietrzymania moczu oraz w trakcie połogu. Choć wyglądają jak zwykłe podpaski, ich chłonność jest kilkukrotnie wyższa. Tena Lady Slim Mini są jedwabiście miękkie i bardzo delikatne dla skóry, nie zawierają sztucznych środków zapachowych. Wszystkie elementy zastosowane w podpaskach zostały przetestowane dermatologicznie. Ponadto podpaski Tena Lady Slim Mini są niezwykle cienkie, a przez to dyskretne i niewidoczne podczas codziennego użytkowania.

Mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i skutecznie izolują wilgoć, zapewniając w ten sposób ciągłe uczucie suchości. Zastosowany w podpaskach Tena Lady Slim Mini system Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu przykrego zapachu podczas noszenia. Dzięki temu podpaski pozwalają zachować bezpieczeństwo i pewność siebie w każdej sytuacji. Ich stosowanie sprawia, że można zapomnieć o problemie nietrzymania moczu i skupić się na realizacji codziennych zajęć. Przy długotrwałym noszeniu nie czuć, że ma się założoną podpaskę. Jest ona na tyle dyskretna, że fakt jej noszenia można bez problemu ukryć przed otoczeniem. Każda podpaska jest pojedynczo zapakowana, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w torebce, plecaku czy nawet w kieszeni, a po zużyciu w prosty i zarazem higieniczny sposób wyrzucić.

Jak działają podpaski Tena Lady Slim Mini?

Tena Lady Slim Mini cechują się potrójną ochroną przed wilgocią, przeciekaniem i nieprzyjemnym zapachem. Technologia microPROTEX™ zapewnia bezpieczeństwo, którego potrzebuje każda kobieta cierpiąca na nietrzymanie moczu, jak również świeżo upieczona mama w okresie połogu.

Kiedy stosować Tena Lady Slim Mini?

Po Tena Lady Slim Mini sięgnąć powinny kobiety zmagające się z problemem nietrzymania moczu. Objawy to niekontrolowane oddawanie moczu np. podczas kichania, śmiechu czy kaszlu oraz popuszczanie podczas codziennych czynności. Specjalistyczne podpaski sprawdzą się również u kobiet po porodzie.


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 2/8.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA HYGIENE PRODUCTS SP. Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.