Tena Lady Slim Ultra Mini. specjalistyczne wkładki, 28 sztuk

Marka: TENA

Wkładki higieniczne stosowane w przypadku lekkiego nietrzymania moczu.

Dostępny
9,44

O produkcie: Tena Lady Slim Ultra Mini. specjalistyczne wkładki, 28 sztuk

100011740

Opis

Specjalistyczne wkładki TENA Lady Slim Ultra Mini z technologią microPROTEX polecane do codziennego stosowania w lekkim stopniu nietrzymania moczu.

Właściwości

Wyrób medyczny Tena Lady Slim Ultra Mini to specjalistyczne ultracienkie wkładki przeznaczone dla osób zmagających się z lekkim nietrzymaniem moczu. Cechują się chłonnością i delikatnością. Powstały z myślą o dyskretnej i niezawodnej ochronie w każdych okolicznościach. Wykonano je z miękkich i przewiewnych materiałów, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Tena Lady Slim Ultra Mini zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, wilgocią i powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Pozwalają czuć się pewnie i swobodnie przez cały dzień. Wyróżniają się wyjątkową chłonnością i pozostają całkowicie niewidoczne. We wkładkach Tena Lady Slim Ultra Mini zastosowano opatentowaną technologię microPROTEX, która gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Błyskawicznie wchłania płyn i zamyka go w mikroperełkach. Dodatkowy system Fresh Odour Control chroni przed rozwojem bakterii i nieprzyjemnym zapachem.

Wszystkie materiały wykorzystane podczas produkcji wkładek Tena Lady Slim Ultra Mini zostały przebadane dermatologicznie*. Świadczy to o wysokim profilu bezpieczeństwa wyrobu. Aby zagwarantować jak najlepszą tolerancję skórną, podczas produkcji wkładek zrezygnowano z wykorzystania środków zapachowych.

Jak stosować Tena Lady Slim Ultra Mini?

Po wyjęciu wkładki Tena Lady Slim Ultra Mini z opakowania zbiorczego odklej folię zabezpieczającą pasek klejący. Następnie przyklej produkt do bielizny. Po zużyciu wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.

*https://www.tena.pl/tenalady/produkty/wkladki/tena-lady-ultra-mini-wkladka-na-nietrzymanie-moczu


Przeznaczenie

Odpowiednie dla kobiet z bardzo lekkim stopniem nietrzymania moczu. Poziom chłonności: 1/8.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA Hygiene Sp. z o.o., ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.