Tena Slip Maxi, large 92-144 cm, pieluchomajtki zapinane na rzepy, 10 sztuk

Marka: TENA

Pieluchomajtki przeznaczone do stosowania przy nietrzymaniu moczu.

Dostępny
32,20

O produkcie: Tena Slip Maxi, large 92-144 cm, pieluchomajtki zapinane na rzepy, 10 sztuk

100008822

Opis

Pieluchomajtki TENA Slip Maxi to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w Cięzkim i bardzo ciężkim nietrzymaniu moczu. TENA Slip przeznaczone są dla osób leżących lub niesamodzielnych. Pieluchomajtki TENA Slip są w pełni oddychające, utrzymują wilgotność skóry na naturalnym poziomie wspierając zdrowie skóry. TENA Slip są testowane dermatologicznie. Pieluchomajtki TENA Slip są wykonane z delikatnego i miękkniego materiału, który zapewnia komfort i zapobiega podrażnieniom. Posiadają szerokie przylepcorzepy wielokrotnego zapinania i odpinania. Dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Właściwości

Tena Slip Maxi to uniwersalne pieluchomajtki o konstrukcji, która umożliwia łatwą zmianę produktu w pozycji stojącej lub leżącej.

  • Regulowane rzepy — pozwalają na idealne dopasowanie produktu Tena Slip Maxi, komfort i ochronę przed przeciekaniem. Mogą być wielokrotnie zapinane i odpinane, aby zagwarantować jak najlepsze dopasowanie.
  • Odpowiednia oddychalność — o wygodę w czasie noszenia pieluchomajtek Tena Slip Maxi dba oddychający panel tylny ConfioAir. Nie blokuje on przepływu powietrza i nie przepuszcza cieczy. Dzięki niemu skóra może swobodnie oddychać, co zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień, odparzeń czy zaczerwienień.
  • Technologia FeelDry Advanced — pieluchomajtki Tena Slip Maxi szybko wchłaniają płyn, pozostawiając uczucie suchości. Błyskawicznie wiążą mocz, pomagając zachować zdrowie skóry.
  • Neutralizator zapachu — w pieluchomajtkach Tena Slip Maxi znajduje się superabsorbent, który nie dość, że skutecznie wchłania mocz, to jeszcze wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Pozwala zmniejszyć rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Pieluchomajtki Tena Slip Maxi mają również wskaźnik wilgoci, który informuje o konieczności wymiany produktu na nowy.

Jak wytrzymałe są Tena Slip Maxi?

Pieluchomajtki Tena Slip Maxi są odpowiednie dla osób, których nietrzymanie moczu określa się jako ciężkie lub bardzo ciężkie. Chłonność produktu ocenia się na 8 w 8-stopniowej skali. Oznacza to, że nie sprawdzą się one u kobiet, które dotknęło nietrzymanie moczu po porodzie.


Przeznaczenie

Pieluchomajtki dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: 92-144 cm.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.