Tonaxinum Forte + Melatonina, suplement diety, 60 tabletek powlekanych

Suplement diety zawiera melatoninę, która wspiera regenerujący sen.

Dostępny
30,59

O produkcie: Tonaxinum Forte + Melatonina, suplement diety, 60 tabletek powlekanych

100016194

Opis

Tonaxinum Forte + Melatonina - suplement diety zawierający melatoninę, standaryzowany na honokiol ekstrakt z kory magnolii oraz ekstrakty z szyszek chmielu i melisy. Dzięki składnikom pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz wspomaga prawidłowy sen.

Właściwości

Formuła suplementu diety Tonaxinum Forte + Melatonina bazuje na połączeniu starannie dobranych składników. Są one pomocne w skracaniu czasu potrzebnego na zaśnięcie i wspomagają zachowanie prawidłowego snu. W składzie preparatu umieszczono melatoninę, ekstrakt z kory magnolii (Magnolia officinalis) standaryzowany na honokiol oraz ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) i melisy (Melissa officinalis).

 • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (po spożyciu 1 mg melatoniny na krótko przed snem). Przyczynia się też do łagodzenia subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (przy spożywaniu 0,5 mg melatoniny krótko przed snem pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży).
 • Melisa wspomaga odprężenie i zdrowy sen.
 • Chmiel wspiera utrzymanie prawidłowego snu i pomaga koić układ nerwowy.
 • Kora magnolii przyczynia się do zachowania dobrego samopoczucia fizycznego.

Suplement diety ma postać tabletek powlekanych.

Jak dawkować Tonaxinum Forte na noc?

Spożywaj 1-2 tabletki suplementu diety dziennie. Porcję preparatu połknij i popij wodą podczas lub po posiłku pół godziny przed położeniem się spać. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej dobowej ilości produktu.

Kiedy brać Tonaxinum Forte na noc?

Możesz stosować preparat, jeśli Twoim problemem są zaburzenia snu i chcesz wspomóc wyciszanie organizmu po całym dniu. Produkt jest odpowiedni dla osób dorosłych.

Jak długo można stosować Tonaxinum Forte na noc?

Możesz stosować suplement diety wedle potrzeby. Opakowanie zawiera 60 tabletek i wystarcza na 1-2 miesiące suplementacji.

Czy stosowanie Tonaxinum Forte na noc w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed zastosowaniem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Tonaxinum Forte na noc?

Suplement diety może osłabiać koncentrację i szybkość reakcji, a także wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych będących w ruchu.


Tabela

składnik zawartość w 1 tabletce powlekanej zawartość w 2 tabletkach powlekanych
Melatonina 0,5 mg 1 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu 200 mg 400 mg
Ekstrakt z kory magnolii: 200 mg 400 mg
w tym honokiol 2% 4 mg 8 mg
Ekstrakt z liści melisy 100 mg 200 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z szyszek chmielu (Humuli lupuli L.), ekstrakt z kory magnolii (Magnolia officinalis) zawierający 2% honokiolu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z ziela melisy (Melissa officinalis L.) standaryzowany na 8% polifenoli, substancja wypełniająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik- dwutlenek tytanu, substancja glazurująca – glikol polietylenowy, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancje glazurujące – poliwinylopirolidon i guma arabska, melatonina, barwnik – błękit patentowy V, substancja przeciwzbrylająca – kwasy tłuszczowe.

Jak stosować

doustnie, w trakcie lub po posiłku, w godzinach popołudniowych lub wieczornych, popijając wodą

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe 1 – 2 tabletek powlekanych dziennie.

Przeznaczenie

Preparat stosowany jako wsparcie dla osób, które chcą się wyciszyć po dniu pełnym emocji i stresu i/lub mających problemy z zasypianiem.

Ostrzeżenia

 • Nie należy przekraczać porcji preparatu zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
 • Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Preparatu nie zaleca się stosować przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
 • Preparat może osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu.
 • Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.
 • Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

 • Waga

  masa netto: 43,8 g

  Producent

  NOVASCON PHARMACEUTICALS
  ul. Aleja Jana Pawła II 80
  Warszawa

  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.